Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz airnél hogy lehet fizetni...

Wizz airnél hogy lehet fizetni akkor ha hamarabb indul a gépem mint 14 nap és előre szeretnék foglalni?

Figyelt kérdés
nemtudom lefoglalni a jegyemet, az az nemtudom átutalni a pénzt mivel a gépem 10 nap mulva indúl és nem 14... ez meg mégis mi??!! és akkor ugyan hogy vegyem meg a jegyeket?? vagy én már ezért nem vegetem meg olcsóbban és vegyem meg a helyszinen??! nah azt már nem.. valaki segitsen mit tegyek

2013. szept. 25. 04:58
 1/3 SzilKa ***** válasza:
Bankkártyás fizetéssel, nem átutalással.
2013. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
te valamit nagyon keversz! 14 nap amit te írsz, az az online check-innél van, indulás előtt 14. nappal nyílik meg a lehetőséged becsekkolni. bankártyás fizetés esetén akár az aznapi járatra is foglalhatsz, ha van még hely.
2013. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező: 14 napon belüli utat csak bankkártyával tudsz megvenni, átutalással nem. De mi a gond? Vedd elő a bankkártyád vagy kérd el valakiét és vedd meg azzal. Nem akkora nagy probléma!


"te valamit nagyon keversz! 14 nap amit te írsz, az az online check-innél van, indulás előtt 14. nappal nyílik meg a lehetőséged becsekkolni."


Nem kever ő semmit. De te annál inkább kevered a dolgokat :)))))

Checkin az (már) nem 14 nappal, hanem 30 nappal korábban lehetséges. Bár ezt nem tudom miért keverted ide, mert erről semmit nem kérdezett a kérdező.

Ő arról beszélt, hogy 14 napnál közelebb van a tervezett utazása és emiatt nem tudja megvenni a jegyét. Ez valóban így van, amennyiben átutalással akart fizetni. Ugyanis ha 14 napon belül van az utazás akkor nem lehet átutalással fizetni csak bankkártyával.

2013. szept. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!