Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki utazott már a wizzair-nél,...

Aki utazott már a wizzair-nél, kérhetek segítséget? Poggyásszal kapcsolatos kérdés!

Figyelt kérdés

Megvettem a repülőjegyet magamnak és nagyméretű kézipoggyászra váltottam ki a jegyet, de azt írják a honlapon, hogy elvileg át lehet váltani feladott poggyászra a két ár különbözetéért:


"A Wizz Air új nagyméretű kézipoggyász átváltási lehetőségével most poggyászméretét a nagyméretű kézipoggyász megvásárlását követően is megnövelheti. Ha nem tudja biztosan, hogy milyen méretű poggyászra lesz szüksége következő utazásához, járatfoglaláskor vásároljon nagyméretű kézipoggyászt, és amennyiben több helyre van szüksége, a járat indulása előtt akár három órával is átválthat feladott poggyászra. Ez a lehetőség a nagyméretű kézipoggyász és a feladott poggyász közötti árkülönbözetért áll rendelkezésre"


Ezt hol tudnám megváltoztatni, hogy a nagyméretű poggyászt átváltsák nekem feladott poggyászra? Előre is köszönöm a segítséget!



2013. szept. 27. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A foglalásaimnál, a "szolgáltatások hozzáadása" címszó alatt, itt kérhetsz feladandó bőröndöt, és gondolom itt fel fogja ajánlani az ingyenes kézipoggyászt a nagy helyett és a különbözetet kell csak kifizetni.
2013. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!