Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-nél foglaltam helyet...

Wizzair-nél foglaltam helyet 2 hónapja, kinyomtattam a számlát. Most a szokásos "beszállókártya" -ami 30 napon belül szokott nyomtatható lenni, nem jön?

Figyelt kérdés
Nem kell már besz.kártya ? " Ügyfél visszaigazoló kódja" nyomtatványom van,számla is.

2013. okt. 1. 10:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs közben találtam hozzászólást,hogy nem egy hónap,hanem 14 nap lett az indulás előtt,hogy nyomtatni lehessen.
2013. okt. 1. 10:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elnézted :) Online utasfelvétel már nem 14 hanem 30 nappal utazás előtt lehetséges. Ekkor tudsz beszállókártyát nyomtatni. Persze nem muszáj 30 nappal korábban megcsinálni, utazás előtt 3 órával lehet legkésőbb, közte bármikor.


Mindenképpen csináld meg az utasfelvételt az interneten és nyomtasd ki a beszállókártyát és vidd magaddal a reptérre, mert ha nem teszed akkor reptéri utasfelvételt kell fizetned, ami pár ezer forinttól megszabadít téged. Internetes utasfelvétel ellenben díjmentes.

2013. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy a számlát minek nyomtattad ki?? Könyvelőnek csak így volt jó vagy mi? Bár kinyomtatva úgyse hiteles, szóval még neki sincs a nyomtatásra szüksége elvileg.


Ha meg magánszemély vagy, akkor aztán tényleg teljesen felesleges a számlát kinyomtatni. Mégis mit akarsz vele kezdeni?

2013. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"ami 30 napon belül szokott nyomtatható lenni, nem jön"


Itt érzek némi zavart. 30 napon belül "szokott jönni"??? Eleve sose volt 30 nap: 7 nap volt, később 14-re emelték és csak mostanában emelték 30 napra. Ráadásul a beszállókártya nem megy sehova, neked kell megcsinálni az online utasfelvételt a wizzair oldalán és annak az utolsó lépése a beszállókártya kinyomtatása. Emailen legfeljebb emlékeztető jön, hogy ne felejtsd el ezt megcsinálni. De helyetted nem csinálják meg.

2013. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tavasszal utaztunk -jött e-mail,hogy lehet nyomtatni a b.kártyát.24-én indulunk,de még nem lehet. A számla csakugyan nem kell,de utaltam az összeget,a válasz mailt.stb... mindent kinyomtatam
2013. okt. 1. 17:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz,mentek a zöldek ! Az "utasfelvétel" után nem tekertem ,így reklámok jöttek,tehát én vagyok a .....,de megoldódott.
2013. okt. 1. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!