Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a teendő akkor ha, a...

Mi a teendő akkor ha, a Ryanair-rel fogok utazni és már kinyomtattam a beszállókártyámat, de nem vagyok benne biztos, hogy jól adtam-e meg az adatokat?

Figyelt kérdés
Személyi ig. szám, szül év.... hol tudom ezt módosítani?

2013. aug. 21. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, honnan hova repülsz.

Valószínű Schengenen belül senkit nem érdekel. A céget két dolog érdekli Schengenen belül, hogy ne essen el profittól azzal, hogy megveszed olcsón a jegyedet Kiss Bélaként, aztán átadod Nagy Sándornak, tehát hárplisak minden betű elütésére.

A másik, hogy ha lezuhannának, legyen egy naprakész utaslistájuk :) de ez amúgy törvényi előírás, és nem szoktak lezuhanni.


Szóval Schengenen belül más nem nagyon szokott fölmerülni. Gond akkor van, ha olyan országba repülsz, mint Marokkó, UK, magyarán ahol van útlevél vizsgálat.

De nyugi, ha ez utóbbi eset nem áll fenn, ne parázz. Én rengeteg kamu adatot adtam már meg becsekkoláskor. Csak mert nem foglalkoztam vele, mikor jár le az igazolványom. Vagy mert felnőtt jegyet vettem a fiamnak, és innentől hazudni kellett a becsekkoláskor.

Ha nem zuhantok le, nem lesz semmi baj :)

2013. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ÉN Pisaba fogok repülni. Nagyon köszi az infókat, kicsit megnyugodtam!:)
2013. aug. 21. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!