Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyivel drágább, mennyi...

Mennyivel drágább, mennyi lehet kb. egy repülőjegy Budapestről Londonba, ha nem fapados járattal megyünk?

Figyelt kérdés

Van a wizzair fapados repülőgép amire fejenként 25.990 a jegy csak oda számolva.

De vajon egy nem fapadosra ahol ételt,italt szolgálnak fel mennyi kb. a jegy csak oda és milyen légitársaság valamint milyen ételeket,italokat szolgálnak fel és az ára benne van a repülőjegy árában?



2013. okt. 3. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg a British airways honlapján! Nagy kaja piára azért ne számíts ilyen rövid járaton.
2013. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én 24000ezret fizettem oda vissza jegyért WizzAir-re. Mondjuk ez nagyon változó.

British Airways-en adnak kaját, mikor azzal mentem Londonba akkor oda és vissza is két szendvicset, + italt (amit kérsz) kaptam kétszer

2013. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az easyjet az már nem fapados csak a wizzair meg ryanair?
2013. okt. 3. 17:45
 4/14 anonim ***** válasza:
Easy is fapados. Ami nagyjából azt jelenti, hogy csak azért kell fizetni amit valóban igénybe veszel. Igy olcsóbb lehet a jegy.
2013. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van,Londonba elmegy a fapados is olcsón,nem kell itt nagy útra készülnöm más lenne,ha Amerikába készülne az ember...
2013. okt. 3. 18:17
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mikor British Airways-el mentem, csak azért mert New Yorkba mentem, Londonban volt az átszállás.

Amúgy meg fapadossal ugyan olyan az út, csak ha bőröndjeid vannak akkor érdemes nem fapadossal menni oda.


Ha meg nincs feladandó csomagod, és kaját akarsz venni a gépen, akkor is olcsóbb a fapados.

2013. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

BA 3-5x több az utazás. A nevet fizeted meg meg a nagyobb lábteret.


Nézz össze egy Wizz, és egy BA A320 gépet.



Olyan 20 férőhellyel kevesebb van a BA gépen = több hely

2013. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Több van itt mint a lábtér. Ha bármi gond van, akkor a Wizz Air válasza körülbelül az lesz hogy oldd meg. A BA viszont megoldja helyetted valahogy plusz pénz nélkül...


Például amikor Párizsba kellett mennem viszont a gép nem akart menni, akkor az Air France müncheni átszállással megoldotta hogy időben ott legyek.


Más az ha azért mész Londonba hogy a Big Bent nézegesd és megint más ha kell menni.

2013. okt. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó hülyeséget mondott. Tipikus példája annak amikor valaki nincs tisztában a jogaival. A British sem jofejségből segít és a wizzair sem hagyja magára az embert. Ugyanazok a kötelességeik vannak melyek az Európai légitársaságok mindegyikére vonatkoznak.
2013. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen?


az utasoknak díjmentesen legalább a következőket kell felajánlani: a várakozási idővel ésszerű arányban étkezést és frissítőket, szállodai elhelyezést, ha egy vagy több éjszakás ott tartózkodás szükséges vagy ha az utazónak a szándékaihoz képest tovább kell ott tartózkodnia. Emellett jár a szállítás a repülőtér és a szálláshely (hotel vagy egyéb) között.


Ebben hol van az hogy megoldják neked hogy odajuss ahova el akarsz jutni...?

2013. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!