Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Online rendelésnél a bankkárty...

Online rendelésnél a bankkártya számához azt kell irni ami van a bankkártyán elején szám vagy a számlaszámot? és a CVV kód az a kártya hátulján van?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Kártya elején van a kártya szám. Illetve a lejárati dátum. Hátulján az aláírás mellett a CVC kód. Mindig figyelj oda, hogy csak megbízható oldalon add meg. Kezeld nagyon bizalmasan a kártyát, mert itt nincs pin kód! Igazából ha pl fizetsz egy benzinkútnál és a kutas felirja vagy megjegyzi ezeket a számokat akkor utána simán tud vele vásárolni a neten.
2013. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! a pelikánon rendelem meg ugy tudom ez egy megbizhato oldal
2013. okt. 11. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Megbízhatóan drága, igen. :-)
2013. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
megrendeltem de azt irta ki hogy van valami rendszerhiba és ha nem megy el az e-mail cimemre a repülőjegy akkor az ügyfélszolgálatot kell felhivnom...megnéztem még nem jött semmi e-mail, várok fél órát ha akkor se jön felhivom őket.....nagyon jo már csak ez kellett..
2013. okt. 11. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is értelek minek kellett a pelikán neked. A légitársaságok saját oldalain is meg lehet venni a jegyet. Szinte mindig olcsóbban mint a pelikán. Az nem repjegykereső, hanem egy online utazási iroda. Azok közül is a drágábbik fajta.
2013. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azért rendeltem innen mert találtam olcsón jegyet.....de most nem ez a lényeg....
2013. okt. 11. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös, te nagyon el vagy tévedve. A repülőtársaságok oldalán általában drágább a jegy mint a pelikánon, nem egyet vettem már és mindig mindenhol megnéztem, a pelikán az egyik legolcsóbb. pl tegnapelőtt vettem jegyet a pelikánon 74E forintért a momodon legolcsóbban 86E volt, a társaság oldalán pedig 92E (vagy kicsit kevesebb mert 300-al számoltam az EUR-t..
2013. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es: nem vagyok eltévedve, nekem eddig mindig drágábbra jött ki pelikánon. Persze lehet, hogy néha olcsóbb.
2013. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!