Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőjegyeket Gál Szilvia...

A repülőjegyeket Gál Szilvia néven rendeltem meg, az útlevelem viszont Kisné Gál Szilvia névre szól. Felengednek így a repülőgépre?

Figyelt kérdés
Júniusban rendeltem 6 db repülőjegyet - VB-re megyünk a lányommal Szentpétervárra. A vízum intézése közben észrevettem, hogy az útlevelem még Kisné Gál Szilvia névre szól, és amikor elváltam ezt nem írattam át. A jegyeket viszont már csak Gál Szilvia néven rendeltem meg. Hosszas telefonálgatás után azt mondták a Bravofly-nál, hogy nincs lehetőség módosításra, törlik a jegyemet, vagy kockáztassak, hátha nem foglalkoznak vele. Szerintetek mennyi az esély rá, hogy nem engednek fel a gépre? A vízum és minden más egyéb a férjezett nevemre szól.
2013. okt. 18. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vidd a papírokat és ne aggódj!!! Nem lesz gond.

Nem cél hogy vegyél új jegyet. De az cél hogy Kis József ne utazzon Nagy Mária névre szóló jeggyel. Ellenben ha viszel papírt róla hogy mind a kettő tulajdonképpen te vagy csak nem rég nevet váltottal akkor nem lesz semmi gond.

2013. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek....bár azt nem mondhatnám, hogy nem aggódom....
2013. okt. 22. 09:11
 13/13 Shan93 válasza:
sikerült?
2014. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!