Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan lehet olcsó repülőjegye...

Hogyan lehet olcsó repülőjegyeket szerezni?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy 4000 Ft-ból oda-vissza repült fapadossal Olaszországba és vissza Magyarországra. Ez tényleg igaz? Vannak ennyire olcsó jegyek? Más repült már ilyen olcsón? Hogyan lehet az olcsó repjegyeket megszerezni (hamar kell lefoglalni, figyelni kell az akciókat)?

2012. dec. 17. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Időnként vannak akciók, akkor ki lehet fogni nagyon olcsó jegyeket. De ezeket figyelni kell minden nap.
2012. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mia_may válasza:
0%
Azért azt a 4000ret nem mondanám biztosra, hiszen még kell biztosítás is. Egyébként minél korábban veszed meg a jegyet annál olcsóbb.
2012. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek. Amit az előző írt az hülyeség. Nem kötelező biztosítást kötnöd, és az sem teljesen igaz, hogy minél korábban veszel jegyet annál olcsóbb. Inkább úgy működik, hogy a repjegyet egy aránylag jó, de azért nem hihetetlen olcsó áron adják az indulás előtt 2 hónappalig. Ha addig elég sok hely elkel a gépen, akkor az árak elkezdenek emelkedni, ahogy fogy a szabad helyek száma. Viszont ha az indulás előtt 2 hónappal még szinte üres a gép, akkor elkezdik leakciózni a jegyeket, hogy mégse üresen röpködjenek, annál az is jobb, ha 2000Ft-ot szednek be. Aztán ahogy ennek hatására elkezd megtelni a gép, úgy újra elkezdenek felfelé kúszni az árak. Tehát kb. 1-2 hónappal előre érdemes nézegetni. Én eddig 4-szer utaztam aránylag olcsón repülővel, és januárban fogok 5-ödjére, de eddig egyszer se vettem repjegyet 2 hónapnál korábban. A legolcsóbb utam 580Ft, a második legolcsóbb pedig 3500Ft volt. Szóval igen vannak ilyenek, csak nem szabad válogatni, sem helyben, sem időben. Ahova, és amikor van olcsó jegy, akkor menni kell. Mert az úgy nem működik, hogy az ember kitalálja, hogy ő most el akar menni mondjuk egy hosszú hétvégére Barcelonába, és elkezd nézegetni repjegyeket, mert akkor nem jut sehova, bár előfordulhat, hogy szerencséje van és összejön. Azt kell, hogy nézni kell az összes lehetséges ajánlatot, szépen türelmesen végiglépkedni, hogy van-e valami, és ha épp hétköznapra van olcsó jegy Stockholmba, akkor oda kell menni (mondjuk azért érdemes megnézni ám a járulékos költségeket is, mint pl. bejutás a reptérről), és kész.
2012. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, figyelni kell az árakat, nincs más trükk.

Nekem a legolcsóbb repülőjegyem oda-vissza 200,- Ft volt mindenestül. :)

2012. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sok olcso jegy van, nem is ritka. A 4000 az mar szinte draganak szamit. :) 200ert most szerintem nincs, de nekem is volt, meg olcsobban is.

Aki nem hiszi az nyugodtan keressen privatban, segitek.


Bocs, hogy nincs ekezet.

2012. dec. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A párszàz forintos jegyeknek idén már befellegzett, de még mindig vannak olyan uticélok, melyek 10e Ft alatt megjárhatók, pl. Brüsszel, Milánó.
2013. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Rendszeresen kell nézni az oldalakat, és nem turista szezonban menni.


Én a WizzAir-nél 7-16 000 ft közötti árakon szoktam foglalni Londonba. De vannak speciális akciók, amikor 6000 ft-ért kínálnak jegyeket.

2013. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Pl Bangkokba hol lehet találni 200 forintos vagy akár 4000 forintos jegyeket?
2013. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha elég közelről repülsz, akkor ott is ki lehet fogni olcsó árakat, de sajnos a Bangkokhoz egy-két ezer kilométerre lévő reptereket nem ismerem.
2013. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
200 forintért Európán belül repültem, pl Milánó, Eindhoven, Varsó, Brüsszel-Charleroi volt ilyesmi áron, de kb egy éve még Barcelona is volt 300 forintért. De nem Bangkok és egyéb távoli célpontra! Ott már 10-20ezer is nagyon nagyon jó ár!!
2013. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!