Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki segítene wizzair...

Valaki segítene wizzair kézipoggyásszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Na szóval. Nagy méretű kézipoggyászt viszek magammal amit ugye fellehet vinni a gépre, de ugye kifizettem érte hogy nagyméretű. Az lenne a kérdésem hogy vihetek fel kis kézipoggyászt még magammal? vagy azt már nem lehet? Mert mivel a nagyméretűt a felső ládába kell rakni, a kicsit pedig az előttünk lévő ülése alá. Akkor most vihetek magammal még egy kicsit vagy már nem lehet?

Értelmes válaszokat!!

előre köszönöm!:)



2013. okt. 23. 14:41
 1/5 anonim válasza:
0%

Szia!

Igen vihetsz még magaddal. De ha online vetted meg a jegyet és csak a nagyért fizettél jelen esetben meggondoltad magad, hogy még egyet fel akarsz vinni, azt a helyszínen kell fizetni de persze ott drágább.

2013. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen online vettem meg a jegyet. Hát a kézipoggyásznál a nagyméretűt választottuk mivel több napra megyek, és kell a ruha, de nem is akartunk fizetni a nagy poggyászért. Szóval maradtunk a nagyméretű kézinél. Akkor ezek szerint felvihetem a nagyméretű kézipoggyász mellé, a kisméretű kézipoggyászomat:)
2013. okt. 23. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom, hogy a nagy mellé egy kicsit is vigyél, mert tutira kifizetheted a 60 eurós büntit.

A szabályzat szerint egy kézipoggyász vihető fel a fedélzetre. Egy darab. Nem kell sokat kutakodnod, csak elolvasni a poggyász szabályzatuk első mondatát.

Nem tehetsz mást, össze kell pakolni egybe.

2013. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

A hülye első válaszolónak ne dőlj be! Rossz indulatú, félrevezető infót írt. Nem tudom, hogy ez mire volt neki jó, de lelke rajta. (Nem tudok mást gondolni, mint rosszindulatúságot: Ha nem tudja, akkor nem kell megpróbálkozni válaszolni. Ha tudja és direkt rosszat ír, az bizony rosszindulat, semmi más.)


EGYETLEN kézi poggyászod lehet!!! VAGY fizetős nagy méretű(max. 56 x 45 x 25 cm) VAGY ingyenes kis méretű (max. 42 x 32 x 25 cm)


Nem vihető külön laptoptáska, redikül stb.


"Ezen felül az utasok az alábbiakat vihetik fel a fedélzetre:


kabát vagy takaró

mobiltelefon

úti olvasmány

két éven aluli gyermek számára: étel az utazás idejére, összecsukható babakocsi, utazókosár

mozgáskorlátozott utas számára egy pár mankó"

2013. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem volt ismerősöm, aki úgy ment fel egy gépre, hogy a poggyászba már nem fért be a hálózsák, úgyhogy a nyakára tekerte azzal, hogy az egy sál... Kénytelenek voltak átengedni :D


Szóval ha a két poggyásszal nem is, sok mással lehet "trükközni".

2013. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!