Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mire számíthatok ha első...

Mire számíthatok ha első alkalommal fogok repülőgépen ülni? Olvastam már ezzel kapcsolatban választ azonban ez a kérdés mégis más egy picit.

Figyelt kérdés
Ugyanis a helyzet az hogy nem bírom sem a hajóhintát, sem a körhintát sem egyéb ilyen jellegű dolgot mert olyan mintha egy elefánt ülne rám és egyszerűen nem kapok levegőt, fulladok és légszomjam van.

2012. aug. 31. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos ez egyikhez sem hasonlítható. Véleményem szerint az egész repülőút legizgalmasabb része a felszállás. Amikor beáll a repülő a felszállópályára, és nekiindul, pillanatok alatt felgyorsul több száz km/h-ra. :)


Mondanám, hogy előtte ne egyél, így talán hányingered sem lesz, rövid úton pedig úgyis csak egy szendvicset és pohár valamit kapsz.

Ami még gond szokott lenni sokaknál, az a füldugulás - nálam is néha. Erre vannak praktikák, itt is sokan leírták.


Úgy indulj neki, hogy élvezni fogod, ne pesszimistán. :)

2012. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:

Ne aggódj, semmilyen durvább erőhatást nem fogsz érezni. Hajóhintához, körhintához képest smafu.

Ideális esetben a felszállás az egyetlen olyan rész, ahol nehézségi erőt érzel, de nem számottevő az sem, és mire feltűnik, már túl is vagy rajta.

Nem műrepülés lesz, így ne aggódj rajta.

2012. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én körhintán sugárban hánytam, még nézni sem bírom

repülőn viszont nincs semmi bajom, az első repülés alkalmával sem volt és azóta sem, soha még egy pici rosszullét sem fogott el

2012. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. szept. 1. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!