Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Oda-vissza repülőjegy mennyibe...

Oda-vissza repülőjegy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Néztem a neten hogy egy oda-vissza jegy 35000 Forint(nem fapados),de ez oda is 35k meg vissza is 35k vagy öszzvissz 35ezer forint?Mert oda-vissza jegynek kicsit olcsónak találom,mikor egy sima jegy ugyan oda,még drágábban is van.

2013. nov. 18. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
HOVA A FENÉBE AKARSZ MENNI?
2013. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérdező ezt jól körülírtad... :D

De ha úgy nézted, hogy oda-vissza útra, akkor elvileg az oda-vissza 35...

2013. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha átfogalmaznád a kérdésedet. Megmondanád HOVA szeretnél eljutni, kb MIKOR, Mennyi időre szeretnél menni, egyéb feltételeid milyenek vannak, aztán lehet mondanák olcsóbb és hatékonyabb eljutásokat.
2013. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hagyományos cégeknél előfordul olyan, hogy a retúrjegy olcsóbb mint az egy irányú. De így, hogy semmi konkrétumot nem írsz, tényleg nem lehet segíteni :D
2013. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak tervben van hogy jövő nyáron Rómába mennénk nyaralni,és most láttam hogy egy oda-vissza jegy kb 35ezerbe kerül.
2013. nov. 18. 19:56
 6/12 A kérdező kommentje:
És a kérdés arra vonatkozott,hogy a repülőjegy ára az a Budapest-Róma-Budapest útvonalra érvényes,vagy csak a Budapest-Róma vonalra,és a Róma-Budapest útra is ugyan úgy be kell fizetni még 35ezret?
2013. nov. 18. 19:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Az Alitalianak júli közepére van 30-35 ért oda-vissza jegye Budapest és Róma között...

Bécs-Róma oda-vissza viszonylatra 25-30-ért van az Alitalianak jegye

2013. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy miért nem mész WIZZAIR légitársasággal.

Talán nem zártad ki a "pafados" légitársaságokat, én például rendszeresen utazok velük, és semmi gond nem volt soha. A gép jó, a székek kényelmesek, stb.

Persze, nincs 3 fogásos ebéd, és nem hoznak a kezedbe pezsgőt ha csettintesz, de amúgy tökéletes.


Nem nyárra néztem neked időpontot, hanem pl most Januárra, de nyárra sem lenne különb, szóval: mondjuk 2 hónap múlva: Ez egy konkrét példa, pontos árral

január 11-13

oda: Budapest - Róma : 5990-ért (adóval illetékkel)

vissza:Róma - Budapest : 5990-ért (adóval illetékkel)

--------------------------------------------

Tehát: 11.980 Ft oda vissza, adókkal és egy készipoggyásszal.


Ha lenne kedvezményre jogosító kártyád is, akkor kedvezményes áron repülhetnél velük, ami oda-vissza: 6180Ft-ot jelentene, ami Qurvajó szerintem!!! :)


Röviden én nem mennék 35.000-ért, ha a WIZZAIR, RYANAIR, EASYJET elvisz oda-vissza 8-11.000 körül.

2013. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A fapados gépeket nem zártam,csak a találatokhoz nem dobott ki fapados járatokat,de én sem választanám a drágábbikat.Nem egy olyan nagy távolságról van szó hogy ne lehetne kibírni kaja-pia nélkül.

2013. nov. 18. 21:45
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó,azt meg tudnád mondani hogy hol nézted az árakat?
2013. nov. 18. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!