Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyha szeretnék alapíthatok...

Hogyha szeretnék alapíthatok egy légitársaságot mondjuk Malév piros pingvin néven?

Figyelt kérdés
Vagy fel sem használhatom mert az állam tulajdona a név.

2013. nov. 23. 15:37
 1/5 anonim válasza:
Ahogy így olvastam a kérdést.Te lehet hogy neked azt mondanák egye fene.
2013. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rendkívül ütős nevet választottál. :)

Az az érzésem, ha elég türelmes vagy, egy idő után megkaphatod ezt a fantasztikus nevet magadnak, bár mielőtt túl nagy reményeket fűznél hozzá, azt kell mondjam, gondold meg jól.

Mert sem Panam zöld teve, sem Sky Europe lila mókus nincsen még. Márpedig mindkét általam javasolt alternatívában rengeteg vásárlóerő lakozik.

Komolyan, az emberek nem szeretik a bedőlt cégeket. Egyszerűen mert cserben hagyták őket. Ezért bárki bármit mond, ezek a nevek olyanok, mintha fekete szurokkal kenték volna be őket.

Márpedig minden cég a bizalomra épít, és a neve mögött kiépített törzsközönségre. Őszintén ilyen szempontból a malév nevet kb. 1 forintért meg is kaphatod, mert annyit ér.

2013. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Malév név jogvédett, nem adták el, tehát nem használhatod fel. Más kérdés, hogy mit terveznek vele, egyszer valamikor alapítanak-e egy új légitársaságot, malév névvel, mert ha nem akkor biztos meg lehet venni. Csak pénz kérdése.
2013. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Egyébként nem gondolkoztam egy légitársaságalapításán. :D

A pirospingvin meg nem jutott éppen eszembe semmi de úgy értettem, hogy kiegészíted valamivel. Egyébként tényleg elég furán hangzik. :D

2013. nov. 25. 19:31
 5/5 anonim válasza:
Csak kérdés, mennyire jó ómen egy légitársaságot a pingvinről elnevezni...
2022. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!