Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kinek kellene visszaadnia a...

Kinek kellene visszaadnia a jegyem?

Figyelt kérdés
Természetesen Malévre vettem a jegyem, még az utolsó nap amikor lehetett 2012.01.31-én, másnap becsődölt, az utazási irodában azt mondták nyugodtan megvehetem, viszont a pénzemet azóta sem utalták el sem a malévnak sem másnak, arra hivatkozva, hogy a pénzünk az irodában van azért, hogy ha "valaki" kérné akkor el tudják utalni nekik, és még arra is várnak, hogy "fentről" valaki azt mondja, hogy ők vissza adhassák nekem! Először azt mondták várjunk egy hetet majd kettőt, jött a következő hónap majd a következő érdeklődési időnket szépen le tették a mai napra. Ma megint mehetek be hozzájuk, gondolom a még nem tudnak semmit válaszért és a jöjjek be majd szeptemberbe időpontért....Valaki tudna segíteni ebben nekem? Nem kis összegről van szó legalábbis számomra!!

2012. ápr. 23. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol tart most a felszámolási folyamat, de nyilván valahogyan sorba rakják a céggel szembeni követeléseket (te is hitelezőnek számítasz) és a rendelkezésre álló források függvényében elégítik ki azokat. Sajnos elég sok helyen félre tudnak siklani a dolgok, legyél türelmes és azért lélekben legyél arra is felkészülve, hogy nem biztos, hogy az összes pénzedet visszakapod. A csőd egy ilyen csúnya gazdasági jelenség, többek között ezért sem szeretjük sem a vállalati csődöt, sem az államcsődöt.
2012. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy vagy az Államnak vagy a Malévnak... De én nem vagyok benne biztos. Meg ha jól emlékszem olyat olvastam hogy Augusztus végén elkezdte visszafizetni a pénzt a Malév ... De aztán nem biztos. Mi szerencsére 4 hónappal a csőd elött mentünk nagy szerencsénk volt mer mi is nem kis összeget fizettünk be. De azon kívül az elátás nagyon jó volt. Szurkolok hogy vissz kapd a pénzed :)
2012. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!