Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Bőröndben lehet felvinni...

Bőröndben lehet felvinni dobozos szénsavas dítőt vagy alkoholt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a dobozos üdítőkre mint a Monster vagy Cola vagy sörre. Azt tudom, hogy nem ütközik szabályba! Inkább azt szeretném biztosra tudni, hogy szénsavas révén az ide-oda dobálásnál, rázásnál a fémdoboz mennyire bírja? Vagy felesleges aggódni?

2013. nov. 23. 23:34
 1/8 A kérdező kommentje:
*üdítőt (néha nem érzékel pár billentyűt)
2013. nov. 23. 23:35
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ki az az ökör aki pár forintos dobozos üdítőket cipel magával repülőn mikor bárhol megveheti és nem kockáztatja hogy mindene elázik?
2013. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ÉN például!!!

Egyébként ez egy speciális ital, mely ebben a formában Magyarországra még nem jött be, lévén új dologról van szó és gondoltam megosztanám otthon maradt családommal

2013. nov. 24. 00:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, speckó Monster külföldről? :D
2013. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Fedélzetre kézitáskában/kéziböröndben nem. Normál poggyászként ami a raktérbe kerül, igen.
2013. nov. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyébként van olyan Monster amit itt lehet kapni, otthon nem :P de most egy még ritkább kincsre bukkantam, de csak azért sem mondom el, mert leökröztél :P

Utolsó válaszoló: köszi, de nem fog felrobbanni nekem??? XD

2013. nov. 24. 00:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hoztam Spanyolországból olyan dobozos szénsavas üdítőket, amiket itt nem lehet kapni, semmi bajuk nem lett, tökéletes állapotban vettem ki őket a bőröndből.
2013. nov. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Van 1000 féle ital amit külföldön lehet kapni, otthon meg nem, kb a Monster lenne az utolsó ami eszembe jutna hogy viszek. Egy helyi sör, vagy cider rendben van, de egy ételfestékes, ízfokozós műanyaglé az aztán rohadt nagy szám. Egy kinti Big Mac menüt nem teszel mellé? :)

Egyébként attól függ hogy mennyire dobálják a csomagod a reptéri rakodók.

2013. nov. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!