Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bőröndben lehet borotvát...

Bőröndben lehet borotvát vinni repülőn? és az öngyújtót is csak bőröndben lehet vinni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Igen, egyiket sem viheted fel a fedélzetre.
2011. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem pont témába vág, de eszembe jutott. Ferihegyen van kirakva egy ilyen kis üveg dobozba, hogy miket akartak már felvinni a fedélzetre, amit ugye elkoboztak. És ott volt bilincstől kezdve a kőműves spaklin keresztül egészen a 15 centis konyhakésig minden. :D


Témánál maradva: Igen, csak feladandóba mehet, ahogy előttem is mondták, különben elveszik. :)

2011. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen láttam amúgy 4 oszlop van. :)

még kenyérvágó kés is van benne meg minden hülyeség. :D

2011. okt. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utastérbe nem viheted be, de fel szállás előtt megmondod hogy mi a helyzet és akkor átrakod abba amit a csomagtérbe raknak. Amikor én utaztam öngyújtót egyáltalán nem vihettem fel főleg nem ezt a 70 Ft os egyszer használhatós kínai valamit.
2011. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már repültem egy párszor, és az öngyújtó mindig a kéziben volt. Egyszer sem szóltak érte. Van, hogy külföldről öngyújtókat hozok haza ajándékba, amit a kézipoggyászomba teszek, soha, semmi gond nem volt belőle.
2011. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ongyujto mehet (tolem sosem vettek el, pedig mindig volt nalam...), borotva nem.
2011. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszii szépen a válaszokat : )
2011. okt. 21. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!