Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizz-Air-en a feladott...

A Wizz-Air-en a feladott poggyasznak kell valamilyen kodot nyomtatni?

Figyelt kérdés

Az oldalan kerestem de nem talaltam. Online rendeltem a jegyet es mar azt elinteztem ki is nyomtattam a beszallo jegyet. De kell e a csomagnak kulon nyomtatni kodot? Azt tudom hogy a csomagra ra kell irni a nevet, a nev kezdo betujet es a cimet.

Elnezest az ekezetekert de nincs gepen.



2013. dec. 5. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor leadod a csomagodat a becsekkolÁskor (hiàba csekkoltál be a neten, a csomag miatt sorba kell álnod) akkor ott majd megmérik, aztán nyomtatnak rá kódot, nevet, stb.
2013. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

ahogy első írja. kapsz rá egy ragasztós címkét majd.

de tegyél valami feltűnő ismertetőjelet is a cuccra, mert ez enyémet pl. egy idióta elvitte a reptéren, mert ugyanolyan volt az övé, és nem nézte meg a nyavalyás matricát , sem a címkét, amit én írtam meg rajta... :(


vagy kérjél fóliázást, mert akkor muszáj megnézni a címkét, mert a fólia alatt nem látni rendesen a bőröndöt

2013. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Nem kell más csak a beszállókártya. Reptéren pedig utasfelvételhez nem kell sorban állni (hiszen azt megcsináltad online, így tudtál beszállókártyát nyomtatni) hanem csak csomagfeladás van, persze lehet hogy ott kell picit sorban állni.


Nézd csak meg jobban azt a beszállókártyát :) Rajta KELL legyen felül, hogy hány poggyászt vettél. Ha nincs rajta, akkor nem vettél egyet sem. De ha biztos vagy benne, hogy vettél akkor ez a beszállókártyán is rajta lesz felül.

Ha magyar beszállókártyát nyomtattál akkor ott lesz hogy "Poggyász: ...db"

2013. dec. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja és alapvetően nem kell ráírni semmit, mert rá lesz ragasztva

azonban ahogy írták nem árt ha egyedi a bőröndöd vagy egyedileg dekorálod, hogy te is és más is könnyen felismerje hogy övé vagy nem az övé. Kis papírcetli apró betűs felirattal erre tökéletesen felesleges... arra ott lesz a reptér által rárakott nagy cetli.


Ellenben valami feltűnő szalag, nagyobb matrica, vagy bármi amitől egyedi lesz hasznos lehet, mert érkezéskor aki kapja marja alapon mennek a bőröndök, így elméletileg könnyen elviheti más. Én azért a biztonság kedvéért a saját bőröndbe mindenképp belenézek még akkor is ha kívülről ismerősnek tűnik. Biztos ami fix.. ha kinyitom és belül is ismerős akkor tuti az enyém... :)

2013. dec. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!