Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizz Air fedélzetére ingyene...

A Wizz Air fedélzetére ingyenes kézipoggyászként fel lehet vinni hátizsákot?

Figyelt kérdés
Olyan hagyományos, puha anyagú hátizsákra gondolok, aminek az alakja változhat és ha nincs teljesen degeszre tömve, bele lehet gyömöszölni a WizzAir reptéri fachjába.

2013. dec. 9. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mindegy a táska márkája, neve, stb, a lényeg hogy mérethatáron belül legyen.
2013. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ingyenesen most már csak az egészen mini táskákat lehet felvinni kézipoggyászként, a nagyobb méretű kézipoggyászért már fizetni kell.
2013. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azért egy hátizsák még belefér a kis kézi poggyász méretbe. Mármint nem valami extra nagy hátizsák hanem egy átlag kis hátizsák amit a legtöbb ember kirándulni visz magával mondjuk.



Szóval annyira azért nem kicsi az,hogy mondjuk csak egy kis női retikül férne bele! Oké, ryanairnél sokkal többet lehet vinni(ráadásul náluk kettőt is), de azért a wizz se annyira mini. Nem jó, de lehetne sokkal rosszabb, arra akarok itt utalni.

2013. dec. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Azért gondoltam, hogy nem egy aprócska, kirándulós hátizsákról van szó, mert a kérdező írja, hogy "ha nincs teljesen degeszre tömve, bele lehet gyömöszölni a Wizzair reptéri fachjába". Na most én a szokásos, kicsi kirándulós hátizsákot szoktam vinni kézipoggyásznak (feladott poggyász mellett), és még degeszre tömve is lötyögne a mérőkeret közepén. Hacsak nem rögtön másnap jön vissza, és csak egynapi váltófehérnemű kell, elég kicsi az esélye, hogy befér mindene az ingyenes paramétereken belül lévő kézipoggyászba.
2013. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi az a fach????? Vagy elírtál valamit, vagy vigyázz, bedugod-e oda a csomagodat.
2013. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:

"fach

Levélrekesz, fiók, tartó. Német szó"


Nem épp a legjobban ideillő szót használta a kérdező, de azért szerintem meg lehetett érteni. :)

2013. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Fach: rekesz, fiók, polc (Idegen szavak szótára)
2013. dec. 10. 19:57
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Persze felhívhattam volna a Wizzair információját, de egy 06/90-es számot adtak meg.

Viszont van egy kis oktatófilmjük a poggyászkezelésről, és ott az ingyenes kézipogyász pont egy hátizsák. Amit persze nem gyömöszölnek, csak úgy belepottyan a ketrecbe (most akkor ne legyen fach).


Vettem is ma egyet, olyan iskolatáska méret ez a 42x32x25 cm, de szerintem 3 napi fehérnemű és egy papucs belefér. A többit magamon viszem.

2013. dec. 10. 20:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Felhívhattad volna, de ugyan minek is?? Ők is csak azt tudják elmondani, ami a honlapjukon is van. Hogy hátizsák vagy nejlonszatyor amit felviszel az tök mindegy. Ha belefér a keretbe, akkor jó, ha nem fér bele akkor fizetsz (vagy otthagyod a csomagot :))

Ezért teljesen felesleges felhívni őket. Nem véletlenül emelt díjas az a telefon. Így legalább komolytalan kérdésekkel nem zaklatják őket, vagy ha igen, akkor megfizetik az árát. :) (zárójelben jegyzem meg, hogy a valóban csak telefonon intézhető, tehát komoly ügyekre van nekik nem emelt díjas számuk is, - pl. menetrendváltozás esetén -, de onnan egyenes úton küldenek át emelt díjasra ha valaki olyan miatt hívja őket ami felesleges, mert a honlapon is megtalálható)

2013. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor sem kellene csak úgy elmenni amellett a tény mellett, hogy a fach az egy csúnya szó.

Mert írhatott volna a helyébe a kérdező olyanokat, mint csomagtartó, vagy rekesz. Esetleg box. csomagtároló.

De hogy fach ch-val?

2013. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!