Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizz Air repülőgépre fel...

A Wizz Air repülőgépre fel lehet vinni 2 túrabotot (nordic walking botot)?

Figyelt kérdés

Összecsukva is 65 cm hosszú, az ingyenes kézipoggyászba (nekem csak az lesz) nem fér bele.

A honlapjukon az van, hogy 2 mankót fölengednek a gépre ingyenesen - vajon a turistabot elmegy annak?


Nekem muszáj valamire támaszkodnom a hosszú városnéző gyaloglásokkor, különben fáj a hátam és a derekam, a bot tehermentesíti.



2013. dec. 11. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Eléggé határeset mankónak eladni ezeket a botokat, de próbáld meg.

Esetleg ha kicsit levágnál belőlük, vagy a végükre valami fa fogódzót esztergáltatnál, hogy úgy nézzen ki, mint az öreg nénik botja, és ráadásul sántítanál is az egyik lábadra, tuti több esélyed lenne a büntetés elkerülésére.

2013. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 SzilKa ***** válasza:
Van olyan opció (persze fizetős), hogy sporteszköz...
2013. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

alapvetően nem fogják engedni...


kiskapu:

kabátba, nadrágba el tudod rejteni esetleg? :)

2013. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Van olyan opció (persze fizetős), hogy sporteszköz..."


az drága... annál az is olcsóbb, ha feladott csomagot fizet be és abba rakja

2013. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Azt is megpróbálhatod, hogy a nadrág száraiba beledugod az ellenőrzés idejére, csak akkor időben gyakorold a díszlépést.

Nem reménytelen a dolog, csak előtte nézd meg a hülye járások minisztériuma videót a Monty Python-csoportottól.

2013. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ez a kabát alatti megoldás talán kivitelezhető. Bár ha észreveszik, nehezen fogom tudni megmagyarázni, miért rejtegetek a hosszú kabátom alatt két botot, nyilván a pilótát akarom fejbe kólintani vele.


A sántikálás is jó ötlet, erre én is gondoltam.

Ismerősöm hozott haza Amerikából egy zászlót így, a rúdjára támaszkodva botorkált vele, még előre is engedték mindenhol.

Egyébként nemrég el volt törve a bokám, tényleg fáj néha. Ha viszek orvosi papírokat, a reptéri személyzetet meg tudom hatni vele?

2013. dec. 12. 11:57
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy tisztában a dolgokkal...


Szóval van egyszer biztonsági ellenőrzés ahol nem kell és nem is szabad titkolni, hogy mi van nálad. Úgyis rájönnek és csak gyanús leszel, ha nem szabad vinni úgyis elveszik. Itt van nagy kérdőjel, hogy engedik vagy sem. Jó eséllyel nem.

(Itt csak biztonsági dolgokkal foglalkozik a személyzet, így őket az se érdekli ha itt egy embernek 8 kézi poggyásza van. Itt még minden utas át kell menjen, teljesen mindegy mivel utazik utána.)


De ha itt engednek utána jön csak a wizzair ellenőrzése, ahol már próbálkozhatsz trükközni. Már ha egyáltalán be tudtad vinni a botot a terminálba. ;-)

Jobb ha megy veled valaki a reptérre induláskor aki haza tudja vinni a botot ha nem engedik.

2013. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire magyar aki folyton a kiskapukat keresi és addj fel egy csomagot! Eh...
2013. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Adj fel csomagot, a 8as válaszoló fizeti a költséget. :-D
2013. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Felhívtam a repülőteret (jobb későn), ahol egyértelműen megmondták, hogy nordic walking túrabotot NEM LEHET FELVINNI a repülőgépre.

Csak olyan gyógyászati segédeszközt, amit az orvos felírt.

2013. dec. 16. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!