Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan tudnék végigaludni egy...

Hogyan tudnék végigaludni egy hosszú repülőutat?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem félek a repüléstől, de megőrülök, ha 8-9 órát egyhelyben kell ülni. Nem mellesleg az is jó lenne, ha érkezéskor nem lennénk hullafáradtak... De autóban sem tudok aludni, repülőn se sikerült sose.

Szokták mondani, hogy igyon az ember néhány sört, próbáltam is, nem használt, csak a fejem fájdult meg tőle.

Valami altatót vegyek be? De milyet? Nem ismerem ezeket és totál kiütni nem szeretném magam :)

Ha tudtok valami olyan okosságot, amit gyereken is lehet alkalmazni, az lenne a legjobb :) Köszönöm!



2013. dec. 17. 12:53
 1/5 manutd84 válasza:
Roppant egyszerű. Hulla fáradtan kell érkezni a repülő útra. Én máshogy nem tudok elaludni ilyen helyen ha nem piálok.
2013. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dedalon. Elvileg hányinger ellen adják, de van benne kis nyugtató is, így simán elaludhatsz tőle.
2013. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elso osztalyon lehet kinyujtozni es a pezsgo is segit.

Csak gyozd megfizetni.

Masik lehetoseg ha pl. a kozepso ules sorra veszel jegyet ugy hogy csak 1-1 ulest hagysz meg jobb es bal oldalon. Ha szerencsed lesz akkor harom ulesen egesz jol kinyujtozhatsz.

2013. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát ha meg tudnék fizetni a tengerentúlra egy (pontosabban négy, merthogy családdal megyünk) elsőosztályú jegyet, akkor nem lenne ilyen problémám :)

De léteznek olyan mázlisták, akik ülve is gyönyörűen elszundikálnak órákon keresztül; a gyerekek is tudnak ilyet általában, kivéve persze az enyémeket.

Az idő is gyorsabban elszállna, és nem lenne mindenki halálosan nyűgös.


De akkor lehet, hogy a Daedalonnal bepróbálkozom, vagy valami enyhe nyugtató hátha segít.

2013. dec. 17. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudok ülve aludni, viszont amikor 5 évvel ezelőtt Bangkokba utaztam (akkor még volt közvetlen Malév járat), egy csomó üres hely volt a gépen, és simán végig lehetett feküdni három ülésen. Szóval ne add fel előre! Jó utat! Egyébként én is ebben a cipőben járok, és még nem sikerült semmilyen sikeres módszert találnom az ülve alváshoz. Pláne hogy a repülőben mindössze pár centit tudsz dönteni az ülésen is.
2013. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!