Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hosszú utra megyek kb 12 óra...

Hosszú utra megyek kb 12 óra az út autóval még ilyen sokat egyszerre nem vezettem. Éjjel megyek, mit tegyek hogy ne legyek állmos fáradt? Kávét nem iszok se energia italt. Jó ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 15:01
1 2
 1/13 audiofly ***** válasza:

Ne legyen meleg az autóban. Legyen hideg vized, és lehetőleg ne altató zenéket hallgass.

Biztonság kedvéért azért elvihetsz 3 dl kávét magaddal, mert végül is a fáradság nem játék vezetés közben.

2013. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vegyél 1 gramm speedet.. hát istenem, nem akarsz fáradt lenni de kávét sem akarsz inni. Ráadásul 12 órát levezetsz.


Amúgy meg az elsőnek igaza van.. egy kis kávé kell és akkor kb 2-3 óránként 10 perces pihi!

2013. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Próbálj úgy időzíteni, hogy nem sokkal indulás előtt kelj fel és aludj legalább 80 órát.

Amint kezdesz tompulni rögtön állj ki valamelyik pihenőbe. A legrosszabb kora hajnalban , napfelkelte előtt lesz akkor nagyon el fogsz álmosodni, ha azt túléled, akkor a nehezén túljutottál.

2013. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
harmadik: nyolcvanat? :D
2013. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az a jó ha nem iszol energia kávét...

Így már egy kávé is feldob úgy hogy 10 órát nem alszol. :-)

szóval igyál egy kávét ha fáradt vagy.

Én már ihatok sajnos bármennyit nem pörget fel.

2013. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Speed 80 óra alvás :D. Többi ok.
2013. júl. 9. 15:31
 7/13 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőbe vagyok, csak nálunk lesz 3 sofőr az autóban, abból 1 nem vezet külföldön, szerintem én elkezdem, letolok 6 órát, kiállok 1 órára, addig vagy pihen, kaját mindenki, vagy átveszi más a volánt.

kamionosoknak sem véletlenül van tachográf, 4,5 óra megy, 45 perc pihi, majd újra 4,5.

persze elötte aludd ki magad, ha lesz veled valaki a kocsiba(ha nem is vezet az is jó) mert tudsz beszélgetni, akkor nem alszol el.

De ha úgy érzed ki kell álni, ha csak 10 percre is kiállsz, lenyomsz 30 fekvőt, meg iszol egy kis hideg vizet akkor újra jó vagy egy ideig.

2013. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 9. 16:51
 9/13 anonim ***** válasza:
#3. vagyok. Egy nullával megszaladt ... :D
2013. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
3masnak ok. :D Sajnos nappal nem igen tudok aludni. Este sokáig birom kb éjfélig tévézek. Talán nem lesz gond. Előnyöm lehet hogy 12 évig dolgoztam 2 muszakba. 07-19 ig. 19-07 ig.
2013. júl. 9. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!