Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair új szabálymódosítása...

A Ryanair új szabálymódosítása értelmében igaz, hogy fel lehet vinni laptoptáskát is a gépre?

Figyelt kérdés

A méretéről már értesültem. Arra szeretnék választ kapni, hogy utazott-e már valaki úgy, hogy a laptopját külön táskában vitte fel a gépre, ill. mennyire veszik szigorúan annak méretét. Egy átlagos laptoptáskáról lenne szó.

Előre is köszönöm!


2013. dec. 17. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Ha a mérete okés a akkor felviheted! Soha nem értettem ilyet miért kell megkérdezni! Leméred a táskát, ha a méreten belül van, viheted, ha nem, akkor nem. Ez ilyen egyszerű.
2013. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz, ha az nem nagyobb, mint 35x20x20 cm.


One cabin bag per passenger* weighing up to 10kg with maximum dimensions of 55cm x 40cm x 20cm, plus 1 small bag up to 35 x 20 x 20 cms.


Due to cabin space limitations only 90 cabin bags (55 x 40 x 20 cms) can be carried in the cabin, any remainder will be carried free of charge in the aircraft hold.

2013. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, az eddigi szokásos 20x40x55 cm-es kézi poggyászon kívül vihetsz még egy kicsit, az előző írta is a méretet. Ha abba belefér a laptopod/ridikülöd/akármid akkor viheted.

Ezt a könnyebbséget talán most december 1 óta vezették be ha jól emlékszem.


Februártól pedig fix ülőhely lesz a ryanairnél is. Ha előre fizetsz akkor választhatsz, ha nem fizetsz akkor marad ami marad, bár akkor is meg lesz határozva előre. Kijáratokhoz közelebbi helyek többe kerülnek, így míg régen ingyen ültem a hátsó sorban most már csak külön díjért lehet majd.

Ha úgy vesszük egy vészhelyzet esetén az lesz előnyben aki többet fizetett, hiszen az lesz közelebb az ajtókhoz. :)

2013. dec. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!