Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repult mar valaki wizz air-el...

Repult mar valaki wizz air-el dubajba? Nem eshet meg hogy torolik a jaratot utolso pillanatban? Mijen tapasztalatokat eltetek at ezzel a repulo tarsasaggal?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Dubajba nem, de sok más helyre eljutottam velük. Szeretem mert olcsók :-)


Attól ne félj, hogy utolsó pillanatban törölnek. Nem szokás, ráadásul ha véletlenül megtennék akkor komoly kártérítéseket kéne fizetni. Ez nem a BKV, hogy bocs kimaradt egy járat! :-D


Vis major helyzet az más kérdés. Ha pl köd vagy hóvihar miatt nem indítanak járatokat Budapestről akkor semelyik légitársaság sem indul, szóval ez nem wizzair függő.


Kérdésedből nekem úgy tűnik, hogy te nagyon nem vagy tisztában az európai légi utasok jogaival. Pedig érdemes egyszer átnézni. Probléma esetén akkor tudja az ember, hogy mit követelhet a cégtől.

2013. dec. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, már repültem. Tudom, hogy fapados, de az az út egy örökké valóság volt. Nem ilyen hosszú távra tervezték a fapadosokat, hanem 1-2 órás utakra. Iszonyú kényelmetlen volt 5 és fél órát úgy repülni, hogy a térdem az előttem ülő hátában volt, és a mögöttem ülő csávó lába pedig az én hátamba. Soha többet nem megyünk WizzAir-el Dubajba, maradunk a jól bevált Bécsből induló közvetlen Emirates járatnál.
2013. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az infokat,en csak azert kerdeztem,mert sokan panaszkodnak a wizzre higy keseseik vannak,ebben mi az igaz?
2013. dec. 23. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Háát vannak durva késéseik... de van amikor viszonylag pontosak... ezek általában a legelső járatok egy adott nap :D
2013. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a wizzairtól függ hogy késik-e egy járat. Sokszor utaztam wizzairrel, volt hogy késve indult, de mire odaértünk behozta..

Simán ki lehet vele bírni 5 és fél órát is..

2013. dec. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!