Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol érdemes repülőjegyet...

Hol érdemes repülőjegyet foglalni Canadába?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van egy csomó foglaló oldal, ahol összehasonlíthatod az árakat. Pl. pelikan.hu, skyscanner.hu
2013. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó és olcsó oldal, ráadásul megbízható:

[link]

Tudom még ajánlani a: [link] és [link]

De szerintem nézegess a légitársaságok honlapján. Akik repülnek Budapestről (Bécsből is, de onnan Kanadába általában drágább): Lufthansa, Austrian Airlines, KLM, British Airways, Air Canada. Ezeknek az oldalán keresgélhestz még :))

2013. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért írod c-vel Kanadát?
2013. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az ITA keresője óriási de speciel foglalni ott nem tudsz. Ráadásul hogy igazán kihasználd, tudnod kell milyen routing code-ok vannak és miért jó az neked.


Használd a kayak.com-ot az felajánlja hogy más site-okon is lefuttatja a keresést. A skyscanneren nem, az más teljesen.


A legolcsóbb fapadossal London, ott aludni, másnap Air Transat Gatwickről. Ezt csak nagyon, nagyon ritkán lehet überelni egy jeggyel. Viszont két jeggyel repülsz, nagyon észnél kell lenni ha gubanc van.

2013. dec. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na még annyit hogy ha ide (Vancouverbe) jössz és marhára ráérsz akkor az Icelandair Seattle-be lehet olcsóbb. Onnan van busz ide, csak az olcsó buszhoz a "HÉV"-vel be kell menni a központba. Van a reptérről is busz, drágább de egyszerűbb. Én mindkettőt próbáltam, lényeges időkülönbség nincs, a BoltBus a megállóban dob ki, a light rail sűrűn jár és hamar kint is van. Én aszerint válogatok hogy mikorra kell a reptéren legyek. Európából visszafelé még nem próbáltam ezt, fogalmam sincs mennyire lenne kedvem hozzá...
2013. dec. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzuk hova utazol.


A legnagyobb lefedettséggel az Air Canada rendelkezik.


Vancouver,Edmonton,Calgary,Toronto,Montreal,Quebec,Halifax...ide napi közvetlen járatok vannak főleg Londonból, de Toronto és Montreal számos európai városból megközelíthető.

2013. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#3-as azért írom c-vel mert úgy van helyesen :P
2013. dec. 27. 19:18
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket! Amúgy calgary-be szállnánk le.
2013. dec. 27. 19:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor segítek.


Air Canada Frankfurt és London Heathrow

Air Transat-London Gatwick

KLM-Amszterdam

British Airways-London Heathrow

Condor-Frankfurt (szezonális, csak nyáron jár)

2013. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. dec. 30. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!