Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol lehet olcsón repülőjegyet...

Hol lehet olcsón repülőjegyet találni?

Figyelt kérdés
Múltkor valakitől hallottam, talált repülőjegyet valami 5000 ft-ért Európán belülre, és poénból le is foglalta. Hol lehet ilyeneket találni? Akármi keresővel néztem, több tízezer volt a legolcsóbb. Vagy csak ekkorát mákolt?
2013. dec. 26. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Fapados tarsasagoknal elofordul, de nagyon koran le kell foglalni, es kb. semmit nem vihetsz magaddal, mert mindenert plusz dijat fizetettetnek veled (akar azert is, ha hitelkartyaval fizetsz, vagy wc-re akarsz menni a gepen).
2013. dec. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A kukában
2013. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ryanair, Wizzair, ezek elég olcsók. Amúgy hülyeséget beszél az első, én pár hete utaztam mindkettővel, nem kellett fzietni a wécért, hitelkártyáért se. Sőt, a Ryanairnél egy kisebb bőröndöt is fel lehet vinni ingyen, wizzairnél csak egy nagyobbacska kézi vagy hátitáskát. . Simán el tudom képzelni, hogy jó előre lefoglalva talált 5000ért, nekem 6000 körül volt Londonig, és nem sokkal előtte foglaltam.
2013. dec. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Vagyis bocs, nekem olyan 35-40 euró volt az oda út, az kicsit több mint 6000 most nem tudom hirtelen kiszámolni. Amúgy oda mindig olcsóbb, vissza drágább. Gondolom az ismerősöd is csak odajegyet vett. De biztos van ahova olcsóbb, London azért elég messze van.
2013. dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" Amúgy oda mindig olcsóbb, vissza drágább. Gondolom az ismerősöd is csak odajegyet vett"


Ennek semmi értelme ha belegondolsz. :-D ami nekem oda, az egy angolnak vissza út, ami neki odaút az pedig nekem a hazaút egy Budapest London viszonylatban például!

Szóval ilyen természetesen nincs :-D


Az 5000 forintos repjegyben mi a poén amúgy??? Annyiért bármikor találni de sokszor olcsóbban is. Sokkal fontosabb kérdés hogy honnan hova és milyen dátumra.

Szóval ha mondjuk Budapest New York jegyet talált ennyiért akkor rohadtul nagyot mákolt. Ha meg Budapest Brüsszel akkor kissé drágán vette.


Szóval olcsó repülést könnyű szerezni, csak hát azért az emberek többségének nagyon nem mindegy hová és pláne nem mindegy mikor!

2013. dec. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a fizetős WC jó vicc volt, el se hiszem, hogy még itt is van aki bekajálta. :-D

A ryanair vezerigazgató viccelt ezzel egyszer régen és mindenki tudta, hogy ez poén. Ugyanúgy viccelt az utasok állva szállításával. Igen, azt is csak viccből, de félek volt aki azt is komolyan vette...

2013. dec. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csak tényleg azért kell a jegy, hogy repülj, és mindegy hogy hová akkor [link] és [link] ... És Brüsszelt válaszd ki úticélnak, én 1990-ért vettem oda a jegyem.... (Vissza 2990 volt)
2013. dec. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából nincs konkrét célom, csak azon lepődtem meg, hogy ennél országon belül buszért többet elkérnek, ezért gondoltam, hogy megnézem mik vannak.
2013. dec. 27. 15:00
 9/10 anonim válasza:
ma 04:39 Nézz utána akkor, mert úgy van. A Budapest-London olcsóbb, mint a London-Budapest.
2013. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Abból hogy most éppen hogyan van ne vonj le messzemenő következtetést. ;-) nincs ilyen, hogy valamelyik irány mindig olcsóbb vagy drágább lenne.



Kérdező: igen, így van, sokszor olcsóbb mint belföldi utazás. Pláne tavaly volt ez így amikor nagyon sok száz forintos jegyet vettünk és így mi is sokszor mentünk és minden rokon, ismerős is jött akinek volt kedve. Pláne annak volt ez nagy öröm aki még soha vagy évtizedek óta nem repült. Én személy szerint akkor még pár embernek innen a gyakori kérdésekről is segítettem ebben. Szóval azt hiszem akinek volt kedve repülni az ment mindenki Európában sok felé.

2013. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!