Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Fel lehet vinni WizzAir-re...

Fel lehet vinni WizzAir-re kézipoggyászban egy csomag fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, felviheted
2014. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
10 csomaggal is felvihetsz, senkit nem izgat.
2014. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Miért ne lehetne? Tényleg érdekelne már miért kérdeznek minden nap olyan alapvető dolgokat, hogy felvihetek gyógyszert, ruhát, bögrét stb. a fedélzetre..
2014. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A gyógyszer nem hiszem, hogy olyan kérdés, mint a ruha, vagy bögre :)

Régen repültem, nem találtam a honlapon pontos tájékoztatást, nem tudom, téged miért zavar, hogy bizonyos dolgokat jobb az utazás előtt tisztázni :D

Kár volt idekommentelned! Első két válaszadónak köszönöm:)

2014. jan. 20. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

"A gyógyszer nem hiszem, hogy olyan kérdés, mint a ruha, vagy bögre :) "


Miért nem hiszed? Ugyanolyan kérdés.



Ami problémás, leginkább tilos az a folyadék (max. 100ml stb. de már sokszor le lett írva meg nem is kérdezted most). Ami szilárd az vihető. Bögre, gyógyszer, hajvasaló, bármi. Persze kivéve szúró-vágó dolgok nagy része plusz természetesen az illegális cuccok se, amiért a rendőr az utcán is elkaphatna.


Az meg hogy wizzair vagy ryanair vagy lufthansa vagy mivel mész az a te dolgod, a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen. A biztonsági szabályokat nem ők ellenőrzik.

2014. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
esetleg az ertelmesebb kerdes ugy is hagozhatna mit tilos a gepre vinni, amit mar 30 an megvalaszoltak..
2014. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Tavaly kérdezték, hogy van e gyógyszer a poggyászban, de idén nem. Az ok akkor is az volt, ha a gyógyszert tartalmazó csomagolás megsérül, és az olyan vegyi anyag, ami kárt tesz a csomag többi tartalmában, nem vállalnak rá felelősséget. Ha volt benne mégis, nem szóltak érte, kivéve, ha fent volt olyan listán, amelyet nem szabad szállítani. Például olyan vegyi anyag, amely drognak van minősítve.
2014. jan. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Geri410 válasza:
gyógyszert lehet vinni kézipoggyászban, én isabban hoztam a lázcsillapítómat Angliába British Airways-en. De azt nem értem, hogy fogamzásgátlót miért akar valaki mindenáron kézipoggyászban vinni? Ugye csak nekem piszkos a fantáziám? ;)
2014. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
98%

"De azt nem értem, hogy fogamzásgátlót miért akar valaki mindenáron kézipoggyászban vinni? Ugye csak nekem piszkos a fantáziám? ;)"


Milyen fantáziára gondolsz? Tudod te mi az a fogamzásgátló tabletta és hogyan szokták szedni?

Szerintem nem, úgyhogy itt az ideje felvilágosítani téged: naponta kell bevenni, mindig adott időpontban. Egyrészt nem igazán nyerő, ha elkeveredik a csomag bármi miatt 1-2 napig és nem tudja bevenni a tabit - és elsősorban nem a piszkos fantáziád miatt, hanem mert be van állítva a gyógyszerrel egy ritmusra a szervezet, ami ilyenkor megbomlik. Másrészt rengetegen nem is visznek feladott poggyászt, így a gyógyszert és mindent a kézi poggyászban visznek. Minek fizessen a feladott poggyászért ha a kézi poggyász is elég? Én se szoktam soha feladottat vinni, mert egy hétnél tovább még nem utaztam sehova, arra a pár napra meg elég volt a kézi.

2014. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Így van, ahogy a kedves utolsó válaszadó írta- minden piszkos fantáziától mentesen csak kézipoggyászom volt, és mivel minden nap szedni kell, nem hagyhattam otthon :)
2014. ápr. 5. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!