Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyászban ezek lehetnek:...

Kézipoggyászban ezek lehetnek: mobiltelefon, telefontöltő, füles, laptop, laptoptöltő, egér (meg amik a laptophoz tartoznak usb-s dolgok), kismillió smink, parfüm, stb?

Figyelt kérdés

Gondolom igen és nem szeretnék negatív kommenteket hogy milyen buta vagyok, de szerintem természetes hogy úgy kb semmit nem tudok ezekről a dolgokról mivel még nem utaztam repülőn. :D


Mi az ami semmiképp ne legyen a táskámban (pl hallottam hogy folyadékot nem lehet vinni csak ha ott veszek)?


Köszi mindenkinek a válaszokat!


2014. jan. 24. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
parfüm ha 100 ml nagyobb akkor nem mehet a kézipoggyászban.. A többi mehet
2014. jan. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Folyadék 100ml, azon kívül szinte bármi amit egy útra vinnél. Cigi max 2 karton.

Logikus amúgy, kés, fegyver, atombomba nem.

2014. jan. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A sminkeket nem árt bele tenni egy zárható zacseszba, meg a parfümöt is. Mert ha belenéznek és nincs abba akkor azt venni kell ott. 50 forint nem az a lényeg, kiálni a sorbol, meg hát kellemetlen.
2014. jan. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A smink cucc egy része is folyadéknak számít - krem, alapozó, tus, szempollaspiral, na es a parfüm, dezodort is. Vigyázz, hogy ne lepd tul a mennyiség keretet!
2014. jan. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, oda fogok figyelni akkor mit hova pakolok. :))
2014. jan. 24. 08:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Hajvasalót tehetem kézipoggyászba? Úgy hallottam törékeny dolgot nem tanácsos a bőröndbe tenni.
2014. jan. 24. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 02:37

A max. 2 karton cigit honnan veszed ?

2014. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én ugy tudom 800 szálat lehet eu belül kivinni egy személynek, eu kivül 200at
2014. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!