Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair - hogyan tudnék...

Ryanair - hogyan tudnék akciós jegyet foglalni?

Figyelt kérdés
Mind az angol, mind a "magyar" oldalon főoldalon vannak meghirdetve olcsó járatok. Amikor rámegyek Londonra, akkor előjön, hogy meddig lehet foglalni, mettől-meddig lehet utazni stb. De az, hogy valahogy tényleg lefoglaljak egy jegyet nem megy. Béna vagyok, vagy csak reklámfogás, és valójában csak néhány jegy van az adott periódusban ilyen áron?
2014. febr. 3. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak te vagy béna. Biztos hogy meg is lehet vásárolni őket.
2014. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor viszont segítenél, ha szépen megkérlek? :)Tényleg nem látom, hogy hova kellene kattintanom ahhoz, hogy eljussak a vásárlási fázisig :)
2014. febr. 3. 00:21
 3/6 anonim ***** válasza:

A főoldalon lévő árak valóban csak reklámok, persze valószínűleg lehet azon az áron jegyet venni.

Egyetlen "trükk" van: az összes dátumot végig kell nézni előre 3 hónapra.

2014. febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor végül beigazolódott a sejtésem. Köszönöm a segítséget! :)
2014. febr. 3. 00:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Na most én is megnéztem, nem találtam akciós járatot, mert szerintem már eladták őket. Gondolom limitált mennyiség van belőle, és az első napon elviszik. De pár utazást végignézve az akciós ártól nem sokkal többért vannak utazások. Teszem azt Milánóba az akciós 8500, egyébként meg 9200. De nyilván a repülőgép árak folyamatosan változnak, óráról órára.
2014. febr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, most már én is végignéztem napokra lebontva. Pont akkortól emelkednek drasztikusan az árak, amikor menni szeretnék, úgyhogy még figyelem őket egy darabig. Köszi a választ :)
2014. febr. 3. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!