Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehet e érvényes jogosítvánnya...

Lehet e érvényes jogosítvánnyal repülőjegyet venni?

Figyelt kérdés
fontos és sürgős lenne, szóval ha tudjátok, légyszíves írjatok
2014. febr. 8. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet. A jogosítvány nem jó erre. Ha repülőjegyet akarsz venni akkor érvényes útlevél vagy személyi igazolvány kell
2014. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. febr. 8. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Hová akarsz utazni? Repülőjegy vásárláshoz nekem még sosem kellett semmiféle igazolvány. Talán Oroszországba kell előre megadni az útlevélszámot.
2014. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megvenni megveheted igazolvány nélkül, de ez utazáshoz természetesen nem jó a jogosítvány.
2014. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
#1 nem tudom miről beszél, hacsak nem a beutazást korlátozza az adott országban a határőrség (és a világ 98%-ban nem teszik), nem kell semmilyen igazolvány repjegy vásárlásához. Pénz kell.
2014. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5?

"...hacsak nem a beutazást korlátozza az adott országban a határőrség (és a világ 98%-ban nem teszik)


Ritkan olvasni ekkore hulyeseget ezeken az oldalakon.

2014. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hollandiába mennék, de már megoldottam. köszönöm mindenkinek
2014. febr. 9. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nekem is hasonló porblémám van.

Még nincs kész az útlevelem, de szeretném megvenni a repülőjegyet a neten. Szerintetek fog menni? (A skyscanner-en és az airasia-n szeretnék jegyet venni.)

2014. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!