Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Édesanyám jönne meglátogatni...

Édesanyám jönne meglátogatni minket Angliába, de volt egy balesete és a lábában csavarok vannak. Honnan lehet igazolást kérni erről, hogy a biztonsági ellenőrzésnél ne legyen probléma, és mennyibe kerülhet egy ilyen igazolás?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Orvosi igazolás kell,a mit angolul is le van fordítva. Az sem árt ha viszi magával a zárójelentést amit a kórházban kapott a műtét után
2014. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, az orvostól lehet kérni, de nem szükséges.

Ha becsipog a kapu, majd kézi szkennerrel átvizsgálják.

2014. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Angliában élek. Kezdetben repcsivel jártunk. 4-6 alkalommal repültem. 15 évesen műtötték a lábam. A bütykömet műtötték le- csontkinövés a nagylábujjam mellett- és tettek bele két 1cm-es csavart. Nem sokkal utána látogattunk el a Parlamentbe, ott is volt ilyen kapu, ott se pittyegtem, reméltem, hogy a reptéren se fogok. Hát nem pittyegtem ott se. Szerintem ezek az imlantátumok direkt olyan fémből vannak, hogy ne pittyegjen a gép, mert különben igen sokan pittyegnének:D
2014. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmilyen igazolás. A reptéren simán át fogják engedni. Legfeljebb ha bejelez akkor újra átvizsgálják kézi keresővel. (Emiatt ne aggódjon és ha bejelez se biztos, hogy emiatt történik: ugyanis teljesen véletlenszerűen is bejelez viszonylag gyakran, így totál fém mentes embereket is átvizsgálnak időnként. Mert az a szabály hogyha a kapu bejelzett, akkor kézi keresővel, motozással át kell nézni az illetőt, nem mehet át újra a kapun, hátha akkor már nem jelez be alapon.)
2014. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Orvosi igazolás kell,a mit angolul is le van fordítva. Az sem árt ha viszi magával a zárójelentést amit a kórházban kapott a műtét után"


Sok filmet néztél, vagy honnan dől ez a hülyeség?

2014. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget! :)
2014. márc. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!