Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki nem régen járt már ezen...

Aki nem régen járt már ezen az útvonalon, elmondaná részletesen, hogyan zajlik a repülés?

Figyelt kérdés
A nyáron szeretném meglátogatni Németországban a családot, akiknél tavaly három hetet töltöttem mint ösztöndíjas. Csakhogy ezúttal teljesen egyedül utaznék, méghozzá repülővel, mert a vonaton az átszállásokat, rohangászást az állomásokon nem tudnám gond nélkül elintézni (a város elég messze van, Rheinland-Pfalzban). Budapestről indulnék Frankfurt am Mainba, de mivel még soha nem utaztam repülővel, nem tudom, hogy van ez az egész. Valaki részletesen leírná, aki már utazott Budapestről Frankfurtba, hogy hogyan történik a poggyászszállítás, repülőre felszállás stb.?

2014. márc. 1. 11:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A wizzair.hu oldalon rá tudok ugye keresni a járatokra, és ott vannak az árak is. Az az ár már a végleges ár, vagy van még valamilyen adó, ami ahhoz jön? És a bőröndért még külön egy összeg, nem?
2014. márc. 15. 19:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Külön díj van a bőröndre, természetesen mindkét irányba ki kell fizetni. És van még a bankkártyás fizetésnek is díja. Pár ezer forint, nem tudom pontosan. Az adók és illetékek viszont benne vannak a jegy árában.


Menj végig bátran a jegyrendelés folyamatán, amíg nem fizeted ki, addig nem történik semmi. Ott látni fogod, milyen tételek vannak.

2014. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!