Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air-nél ha foglalok...

Wizz Air-nél ha foglalok repülőjegyet, akkor annyit kell fizetnem, mint amit a honlapon kiír?

Figyelt kérdés
Szóval úgy értem, hogy ha keresek jegyet simán a neten és találok egy megfelelőt, akkor lefoglalom és annyit kell fizetnem, vagy hozzájön még valami díj? Gondolok itt felnőttkori adóra, vagy ilyesmire.

2014. márc. 13. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs felnőttkori adó. Amit kiír végösszegnek a fizetés előtt, annyit kell fizetni. Nincs más költség, kivéve ha a csomagod mérete vagy súlya mégsem annyi, amennyit a szabályzatban engednek, akkor a helyszínen megbírságolnak.
2014. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jahh
2014. márc. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Annyit fizetsz amit írnak persze, miért mégis mit gondoltál???


Bírság nincs, ezt nem tudom hogy honnan vette aki írta. Csomag feladási díj persze van, amit jobb a neten előre megvenni vagy legalább a reptéren időben, mérsékeltebb áron, mert a kapunál már 16500ft ennek a díja. De ez se bírság, mert dönthetsz úgy hogy csomagot pl kidobod és nem fizetsz vagy letöröd fogantyút, kereket hogy méretbe beleférjen.


Tehát nem bírság. Mert bírság az amit kötelező fizetni. Ezt abszolút nem kötelező.

2014. márc. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vannak honlapok, amik összegyűjtik az utazási cégek ajánlatait (pl. pelikán.hu) és ott többet ír, mint a légitársaság honlapja. Szóval ezt gondoltam! Mármint, hogy esetleg a légitársaság nem számol fel valamit az alapjegyárba, de a végén hozzáteszi adó formájában.
2014. márc. 15. 19:42
 5/11 anonim válasza:
A kiíráshoz még hozzájön a WIzzairnél pld: poggyászdíj (ha van bőröndöd) és az adminisztrációs díj, bravofly-os foglalásnál pedig a tranzakciós díj.
2014. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Vannak honlapok, amik összegyűjtik az utazási cégek ajánlatait (pl. pelikán.hu) "



Te kevered a dolgokat de nagyon. Vannak utazási irodák: pl. pelikán.hu amik tetszőleges árat kérhetnek ugyanazért az utazásért.


És vannak persze kereső oldalak is, amik pusztán keresésben segítenek de utána vásárláskor már az adott légitársaság honlapjára dobnak, hogy akkor ott elintézheted a vásárlást.


Bár elsőre hasonlóan nézhetnek ki ezek a honlapok, de nagyon nem mindegy, hogy csak egy keresést segítő honlapot böngészel vagy egy online utazási iroda honlapját.

2014. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem keverem, tudom miről van szó. Ha megnéznél egy ilyen honlapot, akkor észrevennéd, hogy miről is van szó.
2014. márc. 20. 13:01
 8/11 anonim válasza:
Igen, több kereső honlap is van, amik nagyon jók.A pelikan, skyscanner, matrix stb.
2014. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Igen, több kereső honlap is van, amik nagyon jók.A pelikan,"


te is kevered... akkor mégegyszer: A pelikán az egy online utazási iroda. Nem pedig kereső. Világos? Vagy még mindig nem?

2014. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem keverem, tudom miről van szó."


De, kevered. És még mindig nem érted ha jól értem. :(

2014. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!