Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tenerifere mennék jun vegen...

Tenerifere mennék jun vegen es szept vegen jönnék. Szakmai gyakorlat. Hol, hogy tudom a legolcsobb utazast osszehozni?

Figyelt kérdés
Pelikan.hu- t probaltam, meg Becsbol neztem, ugy 110. Van jobb lehetoseg?

2014. máj. 1. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ryanair átszállással próbálkoznék a helyedben.

Az ár attól függ, mennyire vagy rugalmas, és mennyire vagy kitartó.

Charleroi például megvehető júniusra 4000 Ft-ért, és onnan tovább Ryanair kb 50 euró.


Odafele Barcelona H, P napokon jó,

Charleroi K, cs

Madrid H, Sze, CSü

Stansted H, Szo, V napokon


Hazafele rosszabb a helytzet, mert

Gatewick csütörtökön működik közvetlenben

Luton Hétfőn

Manchester szombaton

Madrid Csü, Vasárnap

Stansted H, K, Sze, és Pénteki napokon.


Ezek olyan átszállásos lehetőségek, ahol a 3 jelentősebb fapados jűáratait úgy tudod kombinálni, hogy reggel indulsz, este ott vagy. (Wizzair, Ryanair, Easyjet oldalait nézd).


Jelenleg olyan 50eFt - 60eFt körül kijöhet egy retúr repjegy fejenként, de ehhez kombinálni kell.


De szépen kérlek, a pelikán.hu-t felejtsd el. Átverős vacak oldal.

2014. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ami biztos hogy olcsobb: Pozsonybol Stansted (London) es onnan Tenerife.
2014. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Londont inkább kihagyom mert van egy debit kártyám amiről 2 fontot kölcsön vettem 4 éve, szerintem az már azóta elég magas lehet. Nem ám meglátják a személyim és lekapcsolnak.
2014. máj. 1. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért attól is függ, hogy mennyi a csomag. Feladott csomag nélkül biztos, hogy olcsóbb fapadossal, átszállással. Ha viszont feladott csomag is van, akkor az jócskán megdobja a költségeket ez esetben, tekintve, hogy oda-vissza négy járatra kell poggyász díjat fizetni.
2014. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A feladott poggyász minden átszállásos utazás megrontója.

Épp ezért nem kell elvinni a teljes ruhatárat főleg egy nyaralóhelyre. Kell venni egy szabvány méretű bőröndöt, beletenni pár tangát vagy fürdőgatyát (ízlés szerint), papucsot, pólókat, óvszert és menni.

Mindenki maga dönti el, megér-e neki a ruhatárának a cipelése 50-70 ezret, vagy sem.

Jelenleg a retúr árak így néznek ki:

Május 45 - 50eFt

Június 50 - 57Eft

Július 60 - 65 eFt

2014. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utobbi! Ezeket az arakat hol talaltad
2014. máj. 6. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: Nyilván átszállásos verzioban talált ilyet. Menj fel a ryanair és wizzair oldalára és keresgélj.


Két repülőutat kell keresned:

1. Budapest - X

2. X - Tenerife


X lehet Brüsszel, Madrid, Barcelona, Milánó, Róma, Eindhoven, talán Frankfurt-hahn, meg biztos nem jutott minden eszembe.

Budapest-X utat ryanair és/vagy wizzair oldalán találod meg.

X-Tenerife csak ryanairnél lesz.



De ez tényleg csak akkor igazán olcsó ha elég a kézi poggyász csomagnak. Mondjuk az szinte mindig elég, csak ügyesen kell pakolni :)

2014. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!