Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair - feladott poggyászban...

Wizzair - feladott poggyászban lehet homokkal töltött csuklósúlyt vinni?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva külföldre költözök és mivel napi szinten tornázok, így viszem magammal a "kellékeket" - kis kézi súlyzó, gumikötél :) Ezekkel nincs baj. Van viszont 2 homokkal töltött csuklóra és bokára csatolható súlyom. Ezeket feladott poggyászban vihetem? Nem fogják átvilágítás után kinyitni a poggyászomat és felvágni a súlyokat, hogy megnézzék, valóban csak homok van-e bennük?

2014. máj. 13. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Feladott poggyászba gyakorlatilag mindegy hogy mit raksz! A robbanóanyag, drog, élő állat, ember, egyéb illegális terméken kívül!


Nem, nem fogják felvágni, a monitoron látszik mi az, ha meg drog gyanús, előbb a kutyával szagoltatják.

2014. máj. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Berakhatod nyugodtan a feladandó poggyászba. Senki nem fogja felvágni. Ehhez az kell, hogy a drogkereső kutya megálljon a bőröndöd előtt jelezze, hogy drogot észlelt. Ha nincs drog nálad, akkor ilyen probléma nem fog felmerülni.
2014. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan lehet, mert én legutóbb homokkal tömött herezacskó nehezítőt vittem át így, és nem szóltak érte.
2014. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez miert van kiemelve? Milyen valaszt varsz? Mint utas, akar mint tapasztalt utas is mondhatjuk hogy nem fogjak. Ezt a valaszt mar megkaptad, de te ezek szerint nem hiszed el, mert kiemelted. Ha ideteved egy biztonsagis, szerinted O mit fog mondani? Azt hogy "nem szoktuk, de a korulmenyektol fugg" -- mast nem mondhat. Szoval, miert emelted ki, milyen valaszt varsz?
2014. máj. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!