Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol kaphatok 50x40x20-as...

Hol kaphatok 50x40x20-as bőröndöt? (Easyjet kabinbőrönd méret)

Figyelt kérdés

Ha pár centivel nagyobb, azt még elfogadják kabinbőröndnek de az ismertetőjük szerint előfordulhat, hogy fel kell adnom (ekkor vajon fizetni is kell érte?)ill. nem biztos, hogy "velem utazik" (ez azt jelenti, hogy nem az utastérben, de azért azzal a géppel jön, amivel én megyek, nem?).

Biztos, ami biztos, én fel akarom vinni magammal. De lehetlőeg ne legyen sokkal kisebb, mint 50x40x20.



2014. jún. 1. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

56x45x25 is lehet, az 50x40x20 arra vonatkozik, hogy biztos mem kell végül feladni, de erre az 56x45x25-össel is kicsi az esély. Ha mégis annyira zsúfolt lenne a gép és leviszik a csomagtérbe, akkor azért nem kell fizetni. Nyilvánvalóan ugyanabba a gépbe teszik be és nem másikba.


A Samsonite-nak vannak ilyen bőröndjei, bár azok nem olcsóak, viszont nagyon jó minőségűek.

2014. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kiflitolvaj ***** válasza:
Ebayen tobb szazat talalsz. Keress ra 'cabin size luggage'-kent, vagy easyjet cabin size, stb.
2014. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cabin size luggage-val érdemes vigyázni, mert nem sokan mérik úgy, hogy a fogantyúkkal, kerekekkel, meg minden kiálló résszel legyen meg a méret limit!!! Sokszor csak a pakoló rész tényleges méretét mérik, és úgy persze, hogy cabin size! Úgyhogy a legjobb, ha elmész egy mérőszalaggal és te magad méred le!
2014. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen azt hiszem, ez a megoldás, mérőszalaggal járok egy ideje. Én eleve a kerekeket + húzókát beleszámolom, biztos, ami biztos. Ha valakit érdekelne rajtam kívül, a kik-ben 4800-ért láttam, eddig az a legolcsóbb (nekem most elég ha egy utat kibír :)
2014. jún. 23. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!