Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyibe kerül a lehető...

Mennyibe kerül a lehető legolcsóbb repülőjegy Londonba?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
A fapados bőrönd nélkül (kézipoggyásszal) kb 25k Ft.
2014. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor.

Én 2 hete voltam, az a jegy 14e volt oda-vissza kézipoggyásszal.

2014. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
ha nem számít hogy mikor utazol és hol száll le, akkor 4-5000ft-ból is kijöhet
2014. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Manapság nincs 4-5 ezerért London.

Mondjuk én voltam kb annyiért oda-vissza úton Londonban, de már több mint egy éve.


Mostanában, pláne így nyáron már az is jó ha 20-30-bol kijössz oda-vissza.

2014. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Kb 4-5.000 Ft.
2014. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most repülök vasárnap Londonba (a Wizz Air-rel), és a fapados jegy 25k-volt. Nem értem, minek a lepontozás...
2014. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én 20-án megyek, kb 2 hete vettem meg a jegyet, szintén 25ért WizzAirnél. Mondjuk összesen 45ezret fizettem, bőröndért, biztosításért, transzferért, elsőbbségi felszállásért, de maga a jegy 25ezer volt.
2014. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

" Mondjuk összesen 45ezret fizettem, bőröndért, biztosításért, transzferért, elsőbbségi felszállásért,"


Na te vagy wizz ideális utasa akinek mindent el lehet adni :-D

Főleg az elsőbbségi beszállás marhaság(ha csak nem XXXL láb teret is vettél, mert azt megértem akkor) de a biztosítást is felesleges volt náluk kötni. Olcsóbb, jobb feltételekkel lévő biztosítást lehet máshol kötni.


Transzfer se biztos, hogy náluk a legolcsobb.

2014. jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Tök mindegy, én nem sajnálom rá a pénzt, amúgy sem értek hozzá, sosem mentem még egyedül sehová, sosem vettem meg magamnak a repjegyet, úgyhogy kikértem egy ismerősöm tanácsát, ő mondta, hogy milyen szolgáltatásokat vásároljak meg (nagyobb lábhelyet nem vettem, csak biztosítást, transzfert, elsőbbségi felszállást, meg 12ezret fizettem a két bőröndért).
2014. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"nagyobb lábhelyet nem vettem"


Pedig annak az egynek lett volna értelme. Fizettél az elsőbbségi beszállásért de minek? Hogy 1 perccel előbb léphess a fedélzetre? Sok értelme volt. :D


Az ülések tök egyformák, semmi értelme 1 perccel előbbi fedélzetre lépésért több ezret fizetni, hacsak nem veszel nagyobb lábterű helyet is, de azt nem vettél.

2014. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!