Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapestről London Heartrow...

Budapestről London Heartrow reptérre a British Airways járatra mennyi lenne kb csak oda egy repülőjegy?

Figyelt kérdés
A honlapukat egyszerűen nem tudom megnézni,mert a gépem nem nyitja meg csak a kezdőlapot. Tudom,hogy Airbus a320-as gép megy meg este 6-kor indul de az ára mennyi csak oda kb úgy általában?

2014. jún. 11. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, h mikor, a repjegyárak ugyanis az idő függvényében változnak. Heathrow-ra a British Airways megy, a fapadosok nem. Ez pedig elég drága, a repjegy.hu-n meg tudod nézni. Másik reptér nem jó???
2014. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig fapadossal mentünk,jöttünk,most is fapadossal jövünk csak most először szeretnénk kipróbálni egy nem fapados gépet. Amúgy 1 hónap múlva mennénk,úgy kb mennyi a jegy?
2014. jún. 11. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy útra pont egy hónap múlva az ár 60 000 Ft.

[link]

Talán ha egyenesen a főoldalra méssz, akkor neked is működni fog.

2014. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

most nyáron drága, főszezon van. én mindig ba-val jövök megyek, fapadosra nem ülök.

Átlagban olyan 45.000-70.000 Ft/retúr

Ez elfogadható, szerintem, fapadossal sem sokkal olcsóbb, és legalább központi reptérre érkezel.

2014. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bonyolult lenne felmenni a BA honlapjára és megnézni?
2014. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60ezerből ki lehet hozni, fapadoson ugyanez nem sokkal kevesebb és cserébe a retek világvégén száll le, heathrow-t meg imádom
2014. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" fapadossal sem sokkal olcsóbb,"



??? Végül is mi számít sokkal olcsóbbnak.. Kinek mi ugye.

Én utaztam már 5000ert oda-vissza, de persze jellemzőbb a 20-30 ezer. Mindenesetre még az is sokkal olcsóbb mint a BA.

2014. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

"Én utaztam már 5000ert oda-vissza, de persze jellemzőbb a 20-30 ezer."


5000 Ft-os jegy Londonba, bár régóta nincs. repülési főszezonon kívül is ha már 15.000-ből megúszod, már jónak számít. A BA-nak pedig sokszor van akciós ajánlata, legutóbb 32.000 Ft a retúr London-Bp. mindebben benne van az hogy központi reptérről indultam, érkeztem és vissza is ugyanígy, 2 ingyenes kézipoggyász, nagy bőrönd az árban, fedélzeti szolgáltatás, de ami a legfontosabb, nem marhakarámban lettünk a repülőhöz terelve, hanem utashídon. Sajnos a fapados járatoknak az utasai is "fapadosok". Utaztam már fapadossal is, de teljesen más egy Wizzair/Ryanair-en utazni, mint egy BA-val. Utazóközönség nagy része normálisabb egy rendes légitársaságnál.

2014. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!