Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen szigetet tudtok ajánlani?

Milyen szigetet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

20 L és 21 F pár vagyunk, szeretnénk egy olyan európai tengerparti helyre / szigetre menni, ahol lehet (és érdemes is) autó nélkül is közlekedni, tehát van sok gyalogosan elérhető látnivaló, strand, stb. Olcsó helyet és utazást szeretnék, de mégis valami nem hétköznapi dolgot.

Eddig amit kinéztem, az Málta vagy Nápoly, de többre nem jutottam, nem tudok mihez viszonyítani. Ha valaki járt egy szép helyen (akár Horvátország), az megosztaná velem? Olyan hely kéne ahol 4-5 napot el lehet tölteni értelmesen.


Minél több ötletre van szükségem :)



2014. jún. 12. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Horvátország, Bol. Vagy Split. Olaszban a Cinque Terre eszméletlen, ott gyalog, max vonattal el van az ember, ha egyszer odajutott.
2014. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A helyedben lerepülnék Szalonikiig. Ez kb 20eFt/fő.


Onnan hajóra szállnék, és valamelyik görög sziget felé vennem az irányt.

2014. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nápolyi sétálgatást kihagynám a helyetekben...
2014. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olcsó hely és utazás Málta??

Nem tudom mennyit szántok rá, de a szaloniki repjegy jó ötlet vagy Horvátország Volánbusszal. A busz bemegy minden kis faluba a tengerparton, nem kell még külön utazgatni a szálláshoz (már ha olyan helyre mentek, ahová megy a busz).

2014. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi voltunk Nápolyban párommal ugyanígy kocsi nélkül közlekedtünk. Vagyis nemis Nápolyban voltunk, hanem Sorrento-ban, de ott van közel Nápoly. Ki lehet jönni viszonylag olcsón, ha ügyesen gazdálkodtok. És a környéken nagyon sok látnivaló van (Capri, Amalfi-part, Vezúv..stb). De Korfu nagy részét is kocsi nélkül jártuk be.
2014. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szabó Sándor Zsolt ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én csak görögről tudok. Készítettem egy videóblogot is a helyekről.


https://www.youtube.com/watch?v=uZcU0gicwKo

2014. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!