Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha Dél-Koreába szeretnék...

Ha Dél-Koreába szeretnék menni, akkor mennyi a repjegy, ha a leges-legolcsóbb jegyet szeretném megvenni? (Magyarul mennyi a minimum?

Figyelt kérdés
Return jegyet szeretnék. Köszönöm a válaszokat!:)

2014. jún. 13. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Miért pont Korea?
2014. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Minimum az nyilván a 0 Ft lenne. De ami ennél reálisabb: 150-200 ezer


Most nyomtam neked egy keresést matrixon:

158500Ft-ra jött ki retúr út november környékére.


De te is keresgélhetsz ugyanitt:

matrix.itasoftware.com

2014. jún. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Vagy ha euroban jobb, akkor 496 euroért már eljuthatsz oda és persze vissza is összesen.
2014. jún. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2. köszii

1. nem tudom, ki szeretnék oda jutni..

2014. jún. 14. 09:19
 5/11 deniblender válasza:
100%
Kb 130 ezer, Moszkvai átszállással.
2014. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
130ezer?? mivel 100%-ban hasznos válaszokat adsz, ezért hiszek neked;) köszii
2014. jún. 15. 10:30
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván nem olyan régen regisztrált, vagy nem sokat ír. Mindenki 100-rol indul és szépen megy lefelé. ;-)

Ha sokat használod az oldalt akkor rá fogsz jönni, hogy a százalék semmit nem mutat. Adnak 0-t tökéletesen jó, indokolt válaszra, és kapott már 100-ast teljes butaság is.


Amúgy nem kell hinni senkinek. Keress rá neten, millió repjegy kereső oldal van.

Ha nagy szerencséd van akár 100 e Ft alatt is kijössz, de reálisabb azért a 150-200, mert ennyiért biztosan tudsz menni, olcsóbban csak néha.

2014. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Ja és mielőtt félre értjük egymást: nem mondtam, hogy jó a válasz, azt se, hogy rossz! Csak annyit, hogy a százalék semmit sem jelent. :-)


Én elhiszem, hogy lehet venni 140 alatt, csak akkor kérnék egy linket ahol annyiba kerül és tényleg lehet venni.

2014. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: Azt nem is tudtam, hogy mindenki 100-ról indul...

Amúgy igen, észrevettem, hogy volt pár nagyon értelmes válasz és mégis alacsony volt az értékelésük.

Eddig 170e alatt nem láttam repjegyet, de még keresek.

Köszi neked is a választ!:)

2014. jún. 25. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát pedig de, sok éve én is 100 voltam. Egy ideig próbáltam tartani, de már elegem lett és tökre nem érdekel, mert egy idő után egyre kevésbé láttam összefüggést a hasznosság és a százalék között. Mondok egy konkrétabb példát: van valami dohányzásos kérdés és aki dohányzás ellenesen nyilatkozik, azt a dohányosok lepontozzák illetve nyilván fordítva is működik ez. Vagy pl abortusz kapcsán is ha ír valaki valamit akkor könnyen kipontozódhat amiért mások mást gondolnak. Stb

Oké, aki 10% azzal biztos nem oké valami, de 50% felett sokszor inkább csak az a helyzet, hogy túl sok éve regisztrált a válaszoló és nem ügyelt mindig kínosan, hogy csak olyan írjon ami az emberek döntő többségének szimpatikus. Mert persze elvileg a hasznosságot kellene értékelni, gyakorlatilag pedig szimpátia szavazás. ;-)



Na hogy valami hasznosat is írjak újra neked, nézd meg itt, elég olcsó jegyárak vannak itt:


budgetair.es

2014. jún. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!