Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Amely Magyar pilóták Budapeste...

Amely Magyar pilóták Budapesten a Ferihagyi reptéren dolgoznak azok Budapest bázisú Wizz Air gépen dolgoznak?

Figyelt kérdés

Mivel a Malév megszűnt a pilóták egy része szétszóródott van aki az Emirates-hez ment el van aki Németországban pilóta most,de maradtak itt a Budapesti reptéren is volt Malév pilóták. Akik itt maradtak Budapesten azok Budapesti bázisú Wizz Air airbus a320 géppel járnak csak vagy járnak más géppel?

Pl. én azt hiszem,hogy ryanair,easyjet gép is sok megfordul itt de magyar pilóták azzal nem járnak viszont sok innen induló és ide érkező Wizz gépekkel igen. Tehát kérdésem az,hogy akkor csak Wizz Air gépekkel járnak Budapesten pilóták?



2014. jún. 20. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, a Ryanairnél is dolgoznak magyar pilóták LHBP bázissal.
2014. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomi FH válasza:
Meg páran szerintem a Travel Service Hungary-nél is, ha jól tudom nekik is van BUD bázisuk.
2014. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És még a különféle magán jeteket se feledjük, azokon is vannak magyar pilcsik.
2014. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Travel Service tudtommal már nem bázisol Ferihegyen, most nyáron van itt gép, de bázis már megszűnt.
2014. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!