Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapesten hol érdemes parkoln...

Tirande kérdése:

Budapesten hol érdemes parkolni a repülőtér közelében?

Figyelt kérdés
Debrecenből mennénk Budapestre kocsival, onnan repülővel tovább. Egy hetet lennénk távol, csak nem tudom hol lehetne hagyni a kocsit addig. Ingyenes parkolás kellene, és minél közelebb e repülőtérhez. Köszi a válaszokat előre is.

2013. máj. 19. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
a reptéren van őrzött parkoló, jobb ha ott hagyod a kocsit. nem ilyenen kell spórolni! egy nyílvános parkolóban 1 hét alatt sok minden történhet. én biztos kifizetném inkább azt a heti 10.000 Ft körüli összeget.
2013. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem muszáj a reptéri parkolót használni.

Egy hét 5-7 ezer forint körül van más társaságoknál. Ők kisbusszal kivisznek a reptérre a telephelyükről és érted mennek amikor hazaérsz és olcsóbbak mintha a reptéren hagyod.


Ingyenes megoldás is van, de rizikós, hogy feltörik, ellopják, így én sem javasolnám. De ha szereted a kockázatot...

Shell kút környékén ott tudod hagyni, a reptéri busz (200-as, vagy éjszaka 900-as) Vecsés-Nyugat nevű megállója van itt. Ez van a legközelebb ahol bevállalósok ott szokták hagyni. Nekem nem érné meg az aggódást az a 5e spórolás de ahogy érzed!

2013. máj. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért elég gáz, hogy egy hétre nem lehet nyugodtan otthagyni az autót "ingyenparkolóban" a reptér közelében. Nem is kellene nagyon közel, mondjuk 1-2 km még beleférne gyalog.

Egyébként öten mennénk, két kis család, úgyhogy a kocsi még mindig gazdaságosabb, mint a vonat. Meggondolom még.

Köszönöm a válaszokat, írjatok még ha tudtok.

2013. máj. 21. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a gyaloglást hogy érted? Forgalmas autó úton akarsz gyalogolni? Nem megy gyalog út a reptérre, viszont megy busz. Szóval végül is a 200as útvonalán bárhol ott hagyható. Amit írtam ott tényleg szokták hagyni de fogalmam sincs mennyire kockázatos.
2013. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 geforce9600 válasza:
Nézd meg ezt: [link]
2013. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!