Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz vs. Ryanair. Melyik...

Wizz vs. Ryanair. Melyik légitársasággal érdemes utazni?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy a wizz kényelmesebb?

Nektek melyik a szimpatikusabb, melyik légitársasággal jöttök ki olcsóbban?


2014. jún. 29. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

nincsenek nagy különbségek

kényelmetlen mindkettő

az olcsóbbat válaszd

2014. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Én megmondom ! Egyikkel sem ajánlatos, bepipálgatod a poggyászt, üléshely, egyéb költségek, aztán kb. ugyan ott vagy mint egy rendes légitársaságnál.

De igaza van elsőnek olcsóbbat válasszad és sokra ne számíts.

2014. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
a kérdés nagyjából olyan mint ha az kérdezted volna hogy a sz*rt vagy a fost ennéd-e meg. Gyakorlatilag tök mindegy melyikkel utazol, mert ha nem épp valami nagyon akciós jegy van, akkor csomaggal, mindennel együtt nem olcsóbb, mint egy rendes cég. fapadossal csak akkor utazom, ha nem viszek csomagot, pár napra kell csak utaznom. bár a fapados utasok közül sajnos sokan még hetekre is csak kézipoggyászt visznek, hisz "minek annyi flancos ruha!"
2014. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Wizzair-rel sokszor utaztam már, semmi baj nincs velük.


Malmö - Budapest velük 35ezer, Norwegian-nel 165e volt ugyanarra a napra (Cph indulással).


Ritkán van olyan, hogy a fakadóan drágább, mint a nem fapados.

2014. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fapados olcsó, de közel sem minden esetben. Ha kiszámolod a csomagdíjat, és azt hogy távolabbi repterekre közlekednek, akkor már egyáltalán nem olcsóak, sőt. A tavalyi évben 4 alkalommal voltam otthon, mind a 4-szer a British Airwayssel jöttem, mert jobb árakat kínált mint a fapadosok. Viszont jövő héten utazom ismét, azonban most a Wizzairrel, de csak azért olcsóbb így, mert nincs csomagom és csak kis kézipoggyászt viszek, 3 napra megyek csak haza.
2014. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő teljesíti azt amit vállal, olcsón és gyorsan elvisz A-ból, B-be. Ha neked több kell akkor ne menj fapadossal.
2014. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kényelem szempontjából nem látok különbséget, de az az igazság, a hagyományos légitársaságot sem tartom sokra ilyen téren. Mert időben épp annyit fogsz feszengeni minden székben, és őszintén az a fedélzeti ellátás, ami alapvetően mogyoró meg kis víz lesz egy fillért nem ér meg plusszban, ráadásul őszintén mondom, a karámba való behajtás (fapadosoknál) nem fáj.

Az igaz, hogy általában érdemes a hagyományos cégek árait is nézni, mert sokszor olcsóbbak lehetnek, de ha megfordítod a kérdést, és kis rugalmassággal kezeled a londoni utadat, ráadásul rászáánod a kellő időt a keresésre, ritkán lesz olcsóbb a hagyományos cég.

Én egyébként a Ryanairre szavaznék, szerintem ők valóban profik.

2014. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is Ryan-al repülök mindig, náluk 2 ingyenes kézi táska van és soha nem kötnek bele a súlyába, méretébe ha kicsit nagyobb. A fapadosok közt a legpontosabbak.
2014. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Esetleg megtudnátok nekem mondani, hogy a Ryanair-en kívűl megy-e még más légitársaság Bristolba?

2014. jún. 30. 11:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a wizzair sokkal jobb. Ryanairnál például a beszállókártyád is csak 7 nappal az indulás előtt nyomtatható, ráadásul, ha nem fizetsz pluszpénzt, kisorsolják a helyedet, nagy valószínűséggel nem tudsz a hozzátartozód mellett ülni. Különben is a honlapja egy szar, valamint még ha EU-n belül utazol is meg kell adni személyi számot, lejárati időt stb, nem értem minek...

Egyértelmű, hogy a wizzair.

2014. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!