Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki utazott már kisgyerekkel...

Aki utazott már kisgyerekkel repülön (3év,5 év) annak hogy viselte a repülö utat?

Figyelt kérdés
adtatok elötte dedalonetta kupot, vagy nem volt semmi baja a gyerekének?
2014. júl. 2. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Én tengeren túlra utaztam a 2 és fél éves babámmal és remekül viselte az utazást mindenféle gyógyszer nélkül.
2014. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
a gyerekek jól viselik! viszont én és a többi utastárs már kevésbé bírja az állandó sírását a gyereknek. mindig utazik egy ilyen a repülőn.
2014. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát nem gondolnám, hogy egy 3 és 5 éves, sirna, föleg ha ott van anya és apa.nem voltak rosszul a gépen a gyerekek?
2014. júl. 2. 14:27
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem volt rosszul. Nem nagyon van mitől, ha nincs vihar nem sokat mozog a gép. A fel es leszállás lehet gond, bedugulhat a füle. Nálunk unatkozna volt a problema, semmi nem kötötte le igazán.
2014. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te se sok 3 ev körüli gyereket láttál, masodik.....
2014. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát 2 óra az oda ut. viszünk mese könyvet, kifestöt, játékot. még abban bizok, ha lesznek hasonlo koru gyerekek, barátkozhatnak is. igazábol arra gondoltam, hogy hányinger, hányás.nem fordul elö?az autot birják, de repülön még nem utaztak.
2014. júl. 2. 14:36
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
mi 3 és 4 évessel repültünk 2-2 órát, a fel- és leszállást nagyon élvezték, vittem szőlőcukrot, hátha bedugul a fülük, de nem kértek, egyáltalán nem zavarta őket, a fülbedugulás, rajzoltak, mesét olvastam nekik. Nem sírtak, azért ezzel a korosztállyal már simán meg lehet beszélni dolgokat előre, fel lehetőket készíteni. Visszafelé is várták a repülést. Annyi van, hogy amikor már utazómagasságon vagytok, akkor elkezdenek unatkozni, mert nincs látnivaló, úgyhogy le kell őket foglalni. Hányinger, hányás fel sem merült, előre meg nem szeretek gyógyszert adni nekik.
2014. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Barátkozni egy ket órás repülő uton??? Hat esélyt nem sokat látok ra.... Főleg hogy nagyon maszkalni se kellene, mert zavarnak a stewardesst meg a mosdóba menő utasokat.

Ha van tablet/laptop/okostelefon akkor tölts ra nekik valami mesét, azzal el lesznek.

2014. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Nem a gyerekkel van a baj, hanem a tajparaszt szülőkkel, akik le sem sz@rják az órák óta üvöltő gyereket.
2014. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem a kisgyerekek szoktak ordítani, hanem a babák, ha bedugul a fülük. Az anyukájuk meg maximum itatni tudja őket ilyenkor, hátha attól elmúlik. Aztán vagy segít, vagy nem. Óvodás korú kisgyerekekkel az égvilágon semmi gond nem szokott lenni, legfeljebb ha mozgékonyabb kicsik, ugyanazok a problémák merülhetnek fel, mint amikor olyan helyen vannak, ahol nem lehet szabadon rohangálni. De ez már vérmérséklet dolga.
2014. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!