Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek lesz utas, ha...

Szerintetek lesz utas, ha elindítja az Emirates a Budapest-Dubai járatot?

Figyelt kérdés
Ősszel indul Naponta. Szerintetek van értelme elindítani,ráadásul Airbus a330 gép lesz ami több mint 200 férőhelyes. Én nem nagy ételmét látom,ugyanis van Pestről Dubai-ba Wizz Air járat ami olcsóbb.

2014. júl. 14. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

A Wizz nem vetélytársa az Emiratesnek. Két, teljesen különböző utazóréteget szólít meg. A Wizzair a fapados, kispénzű, magas szolgáltatást, business élményt nem nyújtó utazókat szólítja meg!


Az Emirates ellenben az üzletemberekre, átszálló utasokra, és a prémium kategóriás utazást preferáló utasokra épít. Nekünk pl. jó lesz az Emirates, mert így könnyebben eljuthatunk majd Phuketre, mert Dubaiból több lehetőség van oda eljutni, és az eddigi hosszú útból lesz egy kellemes 11-12 óra, 1 átszállással, a 2 helyett.

2014. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Az Emiratesnek nagyon jó járatai vannak. Ausztráliából, Ázsiából nagyon jó csatlakozásai vannak. Magyarországra sok turista érkezik, ők nem feltétlenül fognak a Wizz Airrel vacakodni.

Plusz elgondolkodtató mivel utazol Emiratesnél 30 kg feladandó poggyász benne van az árban, szolgáltás kilométerre van a Wizz Airtől..

2014. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is meg fogja nekik érni. Szerintem elsősorban az átszálló utasokra épít, ahogy már írták előttem, jók a csatlakozások Ausztráliába, Ázsiába. Én biztos nem vállalnék be úgy egy utazást, hogy a Wizzairrel elmegyek Dubai-ig, onnan meg hagyományos társasággal Melbournebe...


És pl. a Qatarnak is megéri üzemeltetni a Bp-Doha járatot, igaz, ott nincs fapados "konkurencia", de rengeteg Ázsiába utazó száll át Dohában.

2014. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyakoriság kicsit sok. A Wizz azért konkurencia. Én pl azzal megyek Dubaiba (majd onnan Ázsiába) amelyik olcsóbb. Abszolút nem ájulok el az Emiratestől, egy 4-5 órás úton egyáltalán nem szükséges hogy kaját adjanak. Én sokkal jobban örülnék egy Iberianak, mert Dél- és Közép Amerikába Budapestről nem egyszerű eljutni.
2014. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"egy 4-5 órás úton egyáltalán nem szükséges hogy kaját adjanak."


Ezt különbözteti meg a fapados utast, a nem fapadostól! Elsősorban nem is a kaja a lényeg, hanem a kiszolgálás minősége, utazás kényelmességes, stb. Egy Wizz és egy Emirates olyan, mintha arról beszélnénk hogy a Trabant a jobb, vagy a BMW. Engem pl, még ha fizetnének, akkor sem ültetnének fel egy ilyen hosszú útra a fapadosra. Dubai 5.5 óra repülési idő kb. Ez azért már nem kis táv, egy kis spórolás nem ér annyit, hogy egy kis helyen szűkölködjek. Nem beszélve, hogy a fapadosok távolabbi reptereket használnak, az átszállásról pedig nem is beszélve.

2014. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4: elhiheted, hogy az átszálló utasok többsége nem azért az Emiratest fogja választani a Wizz helyett, mert nem bírja ki 4-5 órán keresztül kaja nélkül, hanem mert pl. ugyanarra a reptérre fog érkezni, ahonnan indul tovább, vagy pl nem kell a csomagját felvenni és újra becsekkolni, hanem egyenesen küldik a célállomásig. Lehet, hogy neked nem, de másnak ez megéri a plusz pénzt.
2014. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Vitatkozhatunk itt hogy melyik a jobb, de nekem a Trabant is megteszi ha elvisz A-ból B-be. Repültem már fapados társasággal jó párszor többórás utakon kényelmetlen gépekkel pl AirAsia és még élek. Sőt a Norwegiannal repültem tizenegy és fél órás úton mindenféle kiszolgálás nélkül (igaz 787-es volt vagyis kényelmes) és valahogy azt is sikerült túlélni.

Nekem tök mindegy milyen társaság csak vigyen el A-ból B-be. Ha megéri Emirates-el megyek de csak azért mert Emirates nem.

2014. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, mert talán így a Wizzair is olcsóbb lesz, ami most nem is annyira olcsó.
2014. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
mindig meglep, hogy emberek milyen kevéssel beérik
2014. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
én akkor is a wizz airt fogom választani (nem átszálló utasként), mivel megveszem +4200-ért a foglalt helyet és beülök az első sorba, ami meg pont olyan mint egy nem fapados. az meg hogy nincsen étel, 10 euróért iszok, eszek egy levest meg egy szendvicset és még ígyis jobban megéri mint az emirates járatai. persze akinek 50-70 ezer plusz nem számít, ott más a helyzet :)
2014. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!