Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek lesz utas, ha...

Szerintetek lesz utas, ha elindítja az Emirates a Budapest-Dubai járatot?

Figyelt kérdés
Ősszel indul Naponta. Szerintetek van értelme elindítani,ráadásul Airbus a330 gép lesz ami több mint 200 férőhelyes. Én nem nagy ételmét látom,ugyanis van Pestről Dubai-ba Wizz Air járat ami olcsóbb.

2014. júl. 14. 17:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hidd el én is a Wizz- választanám,nekem sincs annyira sok pénzem,hogy utazgassak a legdrágább légitársasággal mikor a fapados is jó.
2014. aug. 14. 15:03
 12/13 anonim válasza:
100%
A fapados légitársaságokat nem szabad osszekeverni a nagy légitársaságokkal. A Wizz air nyomába se ér az Emiratsnek. A Wizz air a kispénzu utazókat célozza meg,ahol nincs business class vagy firts class. Az Emirates elso sorban azokra az emberekre gondoltak aki Duabiban átszálnak más Ázsiába tartó járatra. Plussz ott van a business class és a firts class,amit a sok Mrs. és Mr. igénybe is fognak venni. Dubai egy tok jó repuloter az átszállásra. Én jómagam is nagyon orulok neki,hogy az Emirates járatot inditott.Mikor májusban utazunk Thaifoldre nem kell Bécsbe eljutnom,hanem csak kimegyek Ferihegyre és kész. Tok jó. És megmondom oszintén,hogy ha csak Dubaig is és nem tovább akkor is az Emirates választanám,még ha drágább is,mert a kiszolgálás ahogy az emebrekkel bánnak az valami csúcs. Ajánlom a figyelmedbe a National Geographics musorát: Repulotér óriás Dubai. Az ami ott folyik az valami lenyugozo. 90 000 ezres nemzetkozi alkalmazotti flotta beleértve a konyhátol kezdve a foldi kiszolgáláson át a pilótáig.Hatalmas beruházások,épitik jelenleg az új kifutó pályát új terminált.A jelenlegi 35 millio utasforgalmat 70 millióra akarják felvinni, és a meglévo Airbus A 380 flottát ami most 37 drb korul van is bovitik. 90 drb uj 380asokra van rendelesuk az Airbusnal. Nincs még egy legitarsasag a világon amelyik ekkora utemben novekszik.
2015. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ahogy már sokan mondták a Wizz Air nem konkurencia az Emiratesnek.

Az Emirates azoknak jobb, akik Dubaiban átszállnak és Ázsia más részeire mennek tovább.

Én így tudtam eljutni Jakartaba. Sokkal egyszerűbb, mintha Amszterdamon keresztül kellene utazni.

Ha csak Wizz Air-rel Dubaig mennék, akkor ott újból be kell csekoltatnom a böröndjeimet, hiszen más légitársasággal megyek tovább.

2015. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!