Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hajfestéket felvihetek bőröndb...

Hajfestéket felvihetek bőröndben a repülőgépre (feladott poggyászként)?

Figyelt kérdés
L'Oreal Majirel professzionális hajfestékre (50ml)( nem a drogériásra) és 1 liter vagy legalább 75 ml hidrogén-peroxidra gondolok. Lehet hogy huzamosabb időre kiköltözök külföldre viszont szeretném ha kedvenc hajfestékemtől, amit nem biztos hogy kint könnyen betudnék szerezni,nem kéne megválnom. Köszönöm előre az infókat.

2014. júl. 27. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Nektek mi bajotok van? Minden napra kell egy ilyen kérdés? Milliószor le lett írva, hogy a feladandó poggyászba, néhány tiltott dolgon bármit rakhatsz!!! Folyadékot, festéket, bármit!


A szigorú szabályok a KÉZI poggyászra vonatkoznak, amit felviszel a fedélzetre!

2014. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

:D


Honnan tudjam hogy a festék nem robbanékony veszélyes anyag-e ? És hogy az 1 liter kémiai - hidrogén peroxid - folyékony állagú anyag nem fogja az átvilágítók szemét szúrni? Ugye tudod hogy a feladott poggyászt is átvilágítják ugyanúgy mint a kézipoggyászt csak azt már azután teszik ahogy feladtad a bőröndöt..

Fő az elővigyázatosság.

2014. júl. 28. 10:14
 3/21 anonim ***** válasza:

A folyadék amit felvihetsz 100 ml-töl több nem lehet, legyen az Unicum, napolaj, kölniviz, hajsampon, stb. Viszont ettöl kevesebbet is elvesznek töled ha azon a gyulékonyság jele van. Minden amit üzletben árulnak megvan jelölve milyen veszélyes anyagot tartalmaz. Ezt neked megmutatják és eldobják.

A feladandó poggyászt is röntgenezik, ha veszélyeset észlelnek kiveszik. Mivel te nem vagy ott nekik meg nincs mivel felnyitni, felszakitják. Ne zárd le a poggyászt. Mert ha az nem más csak egy üveg Tokaji, akkor csak munkát csináltál nekik, magadnak meg kárt.

A kézipoggyászba nem megy még az élelmiszer. Az üzemileg fóliába leforrasztot Felvágott sem. Az alma is élelmiszer.

Ami pedig a legveszélyessebb, ami szúr! Még a gyerek evöeszközök közül is kiszedik a kést, aminek nincs is hegye.

Aztán olyasmit sem engednek fel ami nehéz és ütlegként használható.

Na és aztán, hova utazol, Albániába? vagy a Kalaháriba?Akkor modjuk rettegnék, hogy nem kapok ezt vagy azt.

2014. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Milyen színű az a professzionális hajfesték?
2014. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

" A kézipoggyászba nem megy még az élelmiszer. Az üzemileg fóliába leforrasztot Felvágott sem. Az alma is élelmiszer."



Ezt gondolom csak viccnek szántad. De ha komolyan írtad akkor ez a marhaság honnan jutott eszedbe? Természetesen lehet vinni élelmiszert kézi poggyászban. Mi mindig viszünk egy halom szendvicset! Néha almát is!

2014. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
(és az se igaz, hogy elveszik ami szúr, vág: bicska pl 6 cm-ig oké)
2014. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

#5 - Lehet, hogy a szép mosolyodért egednek meg neked mindent.

Töllem pedig azért szedik el mind ezt:

sebtisztitó benzin

gyerek evö eszközböl a kést

zsebkés 2-3 mm-rel hosszabb

élelmiszert átrakaták a feladandóba, a Whiskyt is

a kézi húsdarálot melyet anyósod az aszalsarkára erösit

a hajsamponhoz adtak egy grip Nylon tasakot melybe átlahet ömleszeni max. 100 ml -

mert teroristának festek.

igaz nem Budapest-Bukarest-i úton

2014. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jaj 7-eske te kevered a folyadékot a szilárd kajával. Egy szóval sem mondtam, hogy nekem bármit engednek. De javítottam a butaságot, hogy még egy almát vagy más kaját se lehet felvinni.
2014. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ukrajnába utazom.
2014. júl. 29. 09:30
 10/21 anonim ***** válasza:

#8 - Igaz amit nekem nem engedtek meg az nem alma volt hanem háromszor akkora mangó és 1.5 kg-os ananász. Most ha az elenörzök akik nekem nem engedték felvinni, ök a buták mert nem tudnak külömbséget tenni.

De én nem veled akarok vitatkozni, hanem a kérdezönek a tapasztalatomat tovább adni. Te ne akarjál senkit butitani, hanem modd el aimt átéltél, hogy aki még ilyen helyen nem járt arrol is halljon/olvasson, amivel szélessebb képet kap az egészröl. Ebben az esetben, mivel minden féle megtörténhet vele is, feltud készülni úgy, hogy ne érje meglepetés.

Szerintem, ha valaki rád halgat, érheti meglepetés, ha rám, akkor kevésbé.

2014. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!