Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair kapcsolat SZEMÉLYESEN?...

Wizzair kapcsolat SZEMÉLYESEN? (Nem az emelt díjas telefonszám)

Figyelt kérdés
Budapesten van jegyiroda, vagy csak Debrecenben?

2014. aug. 5. 02:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Nincs. Ez a fapados lenyege. [link] nezzd meg gondosan mit lehet ott intezni, problemakat tuti nem. Nekem volt mar ilyenem egy masik fapadossal (Air Transat) a repteren levok semmit nem tudtak, de semmit, annyit tudtak adni hogy nem mobilrol kellett a telefonalast intezni...
2014. aug. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Minek neked személyes kapcsolat? Ott a telefon, email, személyesen se tudnak többet.

Értelmetlen a kérdés.

2014. aug. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs! Mi a problémád?
2014. aug. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

" nincs email te köcsög"


Köszönöm személyes hangvételű privát üzeneted. Válaszom: de, van email. A honlapon lehet nekik írni amire e-mailben fognak válaszolni. Majd azt követően már te is emailjükre válaszolhatsz. Szívesen, örülök, hogy segíthettem, hogy ma is tanulj valami újat.


De ne várj gyors választ. Ha sürgős akkor ott a telefon.

Mi a kérdés egyáltalán?

2014. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Személyes ügyintézésnél látszólag megspórolsz 500 Ft telefon díjat. De tényleg megérné neked kimenni egy világvégén levő irodába, sorba állni és feltenni azt a bizonyos kérdést, amire már én is nagyon kíváncsi lennék...


Szerencsére az egyetlen ügyintézési mód az emelt díjas telefonos. Így ugyan foglalkoznak veled, de megfizeted az ügyintézés árát.

Egyébként tényleg nem értem mi a probléma: minden jegyet meg lehet venni az interneten.

Minden utazással kapcsolatos tudnivaló, amire kíváncsi lehetsz, pontosan le van írva.

Ha bármit is módosítani szeretnél, ott a net. Ha bármi extra szolgáltatást szeretnél, ott a net.


Persze próbálkozhatsz emaillel is, kizárt dolog, hogy bármi eredménye legyen.

2014. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

" Persze próbálkozhatsz emaillel is, kizárt dolog, hogy bármi eredménye legyen."


Mindennel egyetértek amit írtál, kivéve ezt, mert ez nem igaz, tapasztalat, volt már dolgom velük és elértem amit akartam emailen.;-) Csak sokat kell várni a válaszra. Ha egy reklamáció van, mondjuk jogos kártérítést igényelsz arra tökéletes az email, mert annyira nem sürgős dolog. De ha pár nap múlva repülsz és annak kapcsán akarsz valamit akkor hiába írsz emailt, mert nem fog tetszeni hogyha mondjuk 30 nap múlva válaszolnak.

2014. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 dani991201 válasza:
06/1-385-6591
2014. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 dani991201 válasza:
bocs 358
2014. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem létező, vagy megváltozott telefonszám...
2014. aug. 9. 21:24
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, picit le van maradva a telefonszámot író. ;-)

Ezt a számot én is ismerem, hónapok óta nem működik. Ezért is nem írtam. Személyes kapcsolat természetesen nincs, hiszen semmi értelme. Hívd az emelt díjast vagy írj a honlapon keresztül.

De ha végre leírnád ide mi a valódi kérdésed akkor többet tudnánk segíteni...

Szerintem itt többünknek van már tapasztalata velük, hogy mit lehet elintézi és mit nem.

2014. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!