Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjam meg? (bővebben...

Hogyan találjam meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az egyetemi felvételin megismertem egy lányt, a felvételi után volt egy kis buli, ahol közel kerültem hozzá, de intim dolgokat nem engedett. Nagyon mély nyomokat hagyott bennem.


Sok mindent mesélt magáról, a nevét tudom, de azt már elfelejtettem hogy melyik városban lakik. Neve alapján sajnos nem találom a facebookon (szabó, ez egy igen gyakori név) és úgy néz ki az egyetemre sem vették fel. Sajnos elfelejtettem elkérni a számát. Szinte biztosra vettem hogy fogok még vele találkozni.


Írtam a titkárságnak, hogy nem tudnák-e megadni az email címét mint felvételizőnek de nem vették komolyan, nem válaszoltak.


Pár barátnőjével is megismerkedtem azon a bulin, de sajnos őket sem vették fel és az ő nevüket sem tudom. Szóval.... hát nem tudom hogy mi alapján találom meg. A neve alapján sajnos kizárt.... csak annyit tudok róla, hogy együtt felvételiztünk, meg tudom, hogy melyik szakra ment.



2012. aug. 23. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:
*ment volna
2012. aug. 23. 20:14
 2/5 A kérdező kommentje:
tanulj már meg olvasni, azt írtam nem engedett intim dolgokat. de az, hogy mi is történt közöttünk maradjon az én dolgom. A kérdésem az, hogy hogyan találom meg, légyszíves kizárólag erre válaszoljatok, mert ezt szeretném tudni. a véleményekre nem vagyok kíváncsi. köszönöm!
2012. aug. 23. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy ez a lány a jött-ment kategóriába fog tartozni. Nagyon másképp nem tudnád kinyomozni őt, csak úgy, ahogy próbáltad.


Egyébként szerintem nem azért nem válaszoltak egy ilyen levélre, mert komolytalannak vették, hanem azért, mert lehet, hogy nem adhatnak ki adatokat a lányról.

2012. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos erről van szó.. de azért egy e-mail cím nem komoly adat, és azt is tudtam melyik szakra jelentkezett.
2012. aug. 24. 09:50
 5/5 Szotyika97 válasza:

Nyisd ki a térképet és böngészd egy kicsit hátha eszedbe jut, hogy melyik városban lakik. Ne add fel a keresést..

Lehet, hogy van egy közös ismerősötök és rajta keresztül megtalálod.

Ha a lány tudja a neved, (és nem olyan gyakori) akkor ha meg akar találni, megtalál. Lehet nem is keres csak egy futó kaland voltál neki. (Tudom, hogy nem volt köztetek semmi.)

De, ismétlem ne add fel. ;)

2012. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!