Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha repülővel utazok és szeretn...

Ha repülővel utazok és szeretnéék fehérjeport vinni magammal akkor azt fel lehet vinni a repülőre anélkül hogy ne nézzék drognak? HELP

Figyelt kérdés
szerint a kérdés mindent elmond.

2014. aug. 7. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevesebb letartóztatással jár, ha inkább megeszed előtte és utánna.
2014. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem Ihatok meg 5 kiló fehérjét elötte. És mégis hogy igyam meg utána ha nekem minden nap kell, és ezzel arra célzol hogy nem vihetem magammal? Nem azt kérdeztem, hogy mikor egyem meg. Hanem azt, hogy kivihetem-e anélkül hogy másnak hiszik a fehérjeport.?!
2014. aug. 7. 11:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Feladandó poggyászba viheted! Lehetőleg saját csomagolásában hagyd. Nem nézik drognak, mert ha gyanús esetleg, először kutyával szagoltatják meg, fehérjeporra meg nem jelez.
2014. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha 20 napig folyamatosan repülővel utazol, akkor tényleg kénytelen leszel meginni előtte és utánna is 5 kilót. Egyébként pedig tényleg a poggyászban a helye.
2014. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. aug. 7. 12:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy 20 napig repülővel utazok. Csak a kérdésem az volt h magammal vihetem e. Mivel Haza fogok menni nemsokára és vissza kell jönnöm dolgozni. És kb fél évente járok haza így kell nekem fehérjepor amég kint dolgozom. Ezért kérdeztem h vihetem e repülővel. Mivel nem megyek haza sűrűn.
2014. aug. 7. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A fehérje por nem egy magyar dolog, ugyanúgy meg tudod venni külföldön is.
2014. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Viheted kézi poggyászban is és feladott poggyászban is természetesen.


Illegális? Nem.

Folyadék? Nem.

Szúr, vág, fegyvernek használható vagy megtévesztően hasonlít rá? Nem.

Mégis miért lenne tiltott?

2014. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szabálytalan, de számíthatsz rá, hogy kinyitják miatta a bőröndödet. A magyarországi szabályt nem tudom, nem biztos, hogy belenézhetnek ha nem vagy ott, de nekem az USA-ban mindig kinyitja a TSA, és beletesz egy papírt, hogy "ellenőriztük, mert gyanús dolgot láttunk benne"... mondjuk ezt C vitaminra csinálták legtöbbször, azóta nem is viszem magammal.

A felnyitás csak annyival jár, hogy ha lezártad a bőröndöt és nem amerikai záras (amihez van kulcsuk a reptéren), akkor bizony le fogják verni a zárat a bőröndödről, és te nem tehetsz semmit ellene. :D

Nem tudom pontosan honnan utazol hova, de amerikában így csinálják.

2014. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!