Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair helyfoglalás esetén...

Wizzair helyfoglalás esetén sem biztos, hogy ablak és a párom mellett ülhetek?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam, hogy van helyfoglalás és elsőbbségi beszállásra lehetőség. De állítólag nem konkrét ülőhelyet foglalok ezzel, de akkor mi értelme (az elsőbbségi beszállásnak értem az értelmét)? Ugyanúgy lesz helyem, ha csak simán kifizetem a jegyet.

Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 29. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, hogy ezek a helyfoglalásos dolgok teljesen feleslegesek. Max. beszállításnál előrébb tolakodtok, de ez sem szükséges. Tuti, hogy lesz helyetek egymás mellett és ablaknál. Mi már repültünk párszor és sohasem foglaltunk le ülőhelyet, meg semmit sem konkrétan és mindig volt még egy csomó hely.
2014. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wizzairnél oda ülsz ahova akarsz, nincs helyfoglalás. Az elsőbbségi beszállás csak azt jelenti hogy elsők között szállhatsz fel a gépre, és választhatsz ülőhelyet.
2014. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

WizzAirnél elsőbbségi beszállást foglalsz csak, helyet nem.

Ryannél lehet helyet foglalni.


Viszont nyilván, ha elsők között szálltok be, nagyobb eséllyel találhattok nektek tetsző helyet.

2014. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon bénának kell lenned, ha a Wizzair gépen nem ültök egymás mellé. Még csak tülekednetek sem kell. Fölszálltok, picit helyezkedtek, és kerestek egy nektek tetsző helyet.


Arról szigorúan lebeszélnélek, hogy bármi extráért fizess.

2014. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a sznobok és a hülyék fizetnek ilyesmiért. Én is kb. 30x repültem wizzairrel, ryanairrel vegyesen és mindig volt üres sor ahova ülhettünk. Többnyire csak ketten ültünk a 3 fős sorban. Ketten meg felváltva ültünk ablak mellett.
2014. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!