Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Liszt Ferenc repülőtér parkolá...

Liszt Ferenc repülőtér parkolás online foglalás biztos hogy jól működik?

Figyelt kérdés
Szokott valaki online parkolást intézni előre? A wizzair -nél és a reptér hivatalos oldalán is próbálok 2 órára parkolást váltani, de mindkét helyen jelentősen drágább összeg jön ki a valósnál. Az idő intervallumot hiába állítom be 2 órára, a weboldalak következő napra datálják a kihajtást. Elvileg 2000 Ft lenne 2 óra a Terminál parkolóban, de egyik oldal 3500 Ft míg a másik 3900 Ft ad ki online. Vagy nem is érdemes ezzel kínlódni hanem helyben érdemes fizetni?

2014. szept. 1. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyben egyszerűbb szerintem, én nem szoktam online foglalni, de nagyban függ attól is, hogy mi a cél, és miért mennél 2 órára. Ha valaki elé mennél, akkor felesleges korán bemenni a reptérre, és akár ingyen is meg lehet úszni, de ha viszel valakit, akkor az automatáknál fizetés a legegyszerűbb.
2014. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú, ez így elég drága. Biztosan 2 órát kell parkolni a reptéren?
2014. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Párommal utazunk és 2 rokon jön velünk búcsúzkodni. Nyilván nem 2 óra lesz, de nem akartam hogy a parkolási idő szakítsa félbe az ölelkezést. :)

Mindegy, helyben fizetés lesz akkor. Csak azt nem értem hogy egy ilyen - minden tekintetben - nagy forgalmú parkoló online felületét miért nem lehet rendesen üzemeltetni. Nekem eléggé úgy tűnik hogy hibás.

2014. szept. 1. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyagilag jobban jártok, ha a hosszas búcsúzásra megálltok a Market Central parkolójában :)


Egyébként semmivel sem ad többet az online parkolás, én a helyedben simán érkezéskor váltanék jegyet és fizetném ki.

2014. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól működik [bár most pont van valami hiba a dátumokkal], de online csak minimum 1 napra lehet foglalni.
2014. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!